مردی ادعا میکند که پس از گاز گرفته شدن توسط یه سگ هار، شروع به واق واق کردن، کرده است.

ادعای عجیب مردی پس از اینکه سگ هار او را گاز گرفت

یک ویدئو کوتاه در شبکه های مجازی از یک مرد اهل آفریقای جنوبی پخش شده است که مانند یک سگ پارس می کند، و این حرکت عجیب پس از اینکه ادعا کرده که توسط یک سگ وحشی گاز گرفته شده است آغاز شده.مردی که مثل سگ واق واق می کند! + عکس در ایرناک مردی که مثل سگ واق واق می کند! + عکس در ایرناک

این موضوع که جزئیات و تصاویرش را در بخش سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید ، این روزها بحثی گرم در رسانه های اجتماعی آفریقایی ایجاد کرده است و این ویدئو پس از اینکه در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، بسیار پربازدید و اثرگذار و سرگرم کننده بود.

در این ویدئو، یک مرد جوان با یک ماسک اکسیژن، بر روی یک تخت بیمارستان دراز کشیده است و می شود صدای واق واق کردن های پیوسته او را شنید.

مردی که دوربین به دست داشت، و عامل این ویدئو شد، گفت:با اجازه پدر بیمار "هرگز قبل از این، جانوری این چنینی ندیده ام، این پارس کردن ها ناشی از گاز گرفتن یک سگ هار است".

ادعای عجیب مرد پس از اینکه سگ هار گازش گرفت

مردی که سگ هار گازش گرفته است

گفته می شود که مرد جوان دو هفته پیش که یک سگ هار گازش گرفت، واکسن ضد هاری زده است، اما بلافاصله قدرت تکلمش را از دست میدهد و در عوض پارس می کند.راوی فیلم می گوید که این بیمار علائم دیگری از هار ی مانند کف بیرون آمدن از دهان را هم دارد. شما انتظار دارید که این ویدئو جعلی باشد. خود راوی هم در آخر فیلم میگوید؛ به نظر میرسد که این عمل تظاهر و دروغین است با این حال این ویدئو در اینستاگرام بیش از 1500 نظر را گرفته است، که می توانید ببینید بعضی از آنها موافق هستند و برخی برعکس در واقع نظرها کاملا متفاوت بود.

عده ای در باره عملکرد ویروس هاری نوشته بودند و عده ای می گفتند که قبلا هم مشابه این بیماری و وضعیت را دیده اند و عده ای اظهار کردند که این بیماری واقعی است و هیچ درمانی هم ندارد و یا عده ای معتقد بودند که سم گسترش یافته و به قلبش رسیده است.

عجیب ترین موضوع این نیست که این مرد چنین ادعایی کرده است، عجیب تر این است که عده ی زیادی موافق بودند و صحت این بیماری را تایید کرده اند. این ویدئو بیش از 1500 نظر و 9500 لایک در اینستاگرام گرفته است. توسط برخی از بزرگترین رسانه ها در آفریقا، مانند Pulse نیز به اشتراک گذاشته شده است، که آن را واقعی نامیده اند.

بازدید : 1,957 بار
مردی که مثل سگ واق واق می کند! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی