اخیرا یک مار بزرگ پیتون زمانیکه در وسط جاده یافت شد و توسط یکی از شهروندان استرالیایی به بیمارستان حیات وحش Ark Aid منتقل شد، از ماجرایی عجیب پرده برداری شد که عامل مرگ آنرا نشان داد.

مرگ مار پیتون بر اثر بلعیدن طعمه بزرگ!

مارها یکی از وحشتناک ترین حیوانات بر روی کره زمین هستند که بی شک تعداد اندکی از انسان ها نسبت به این حیوانات ترسی ندارند و آن هم می تواند به دلیل شغل آنها باشد.مرگ مار پیتون بر اثر بلعیدن طعمه بزرگ! در ایرناک مرگ مار پیتون بر اثر بلعیدن طعمه بزرگ! در ایرناک

از این رو ترس ما انسان ها نسبت به این حیوان وحشتناک می تواند به دلیل زهر کشنده، چهره و آناتومی متفاوت آنها نسبت به سایر حیوانات باشد که سم برخی از حیوانات می تواند بسیار کشنده باشد و یک قطره آن مساوی با از پای درآوردن یک فیل غول پیکر شود.

با این حال این حیوانات در عین داشتن آناتومی عجیب، دارای قدرت بسیار زیادی در شکار و به دام انداختن برخی حیوانات هستند که برای شکار از هوشمندانه ترین روش های ممکن و بصورت کاملا آهسته و آرام اقدام می کنند که این نیز یکی از خصلت های مارها می باشد.

اما اخیرا یک مار بزرگ پیتون زمانیکه در وسط جاده یافت شد و توسط یکی از شهروندان استرالیایی به بیمارستان حیات وحش Ark Aid منتقل شد، از ماجرایی عجیب پرده برداری شد که عامل مرگ آنرا نشان داد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مرگ مار پیتون بر اثر بلعیدن طعمه بزرگ! در ایرناک

پرده برداری از علت مرگ مار پیتون

مار پیتون غول پیکری که در جاده ای بی حرکت بود، توسط یکی از شهروندان استرالیا به بیمارستان حیات وحش Ark Aid منتقل شد تا هر چه سریع تر درمان شود و پزشکان ابتدا تصمیم به ثبت تصویر اشعه ایکس از تمام بدن این مار نمودند تا هرچه بهتر با اتفاقی که برای آن رخ داده است روبرو شوند.

بعد از ثبت تصویر اشعه ایکس از بدن این مار، پزشکان علت مرگ آنرا شکار غول پیکر این مار دانستند که از قرار معلوم نسبت به آناتومی و دم شکار متعلق به یک موش بسیار بزرگ است که در شکم این مار قرار گرفته است که به گفته آندریا روسک، جالب توجه بود که مار بعد از خوردن این شکار، تغییر فرم استخوان داده بود و علت مرگ این مار پیتون را شکار غول پیکر آن دانست.

بازدید : 714 بار
مرگ مار پیتون بر اثر بلعیدن طعمه بزرگ!
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی