سرانجام دلیل عدم پرداخت پول توسط دستگاه خودپردازی که در آن صدها هزار پول نقد قرار داده شده بود مشخص شد.

موش ها، پول های دستگاه خودپرداز را نابود کردند!

موشها بیش از یک میلیون روپیه را در خودپرداز جویدند! + فیلم در ایرناک موشها بیش از یک میلیون روپیه را در خودپرداز جویدند! + فیلم در ایرناک در اتفاقی عجیب، موش ها هزاران روپیه موجود در یکی از دستگاه های خودپرداز در هندوستان را نابود کردند. پس از دریافت گزارش خرابی دستگاه خودپرداز یکی از بانک های دولتی در منطقه "آسام تینسوکیا" هندوستان گروهی از تکنسین های بانک برای تعمیر دستگاه خودپرداز به محل مراجعه کردند.

آنها پس از باز کردن دستگاه خودپرداز با صحنه ای باورنکردنی مواجه شدند. حدود 12 لک ( هر لک مساوی با صد هزار) روپیه از کل پول های موجود در این دستگاه توسط موش ها جویده شده و نابود شده است. حدود 17 لک روپیه موجود در دستگاه که از گزند موش ها سالم مانده از دستگاه خودپرداز خارج شد و به بانک منتقل گردید.

 ویدئویی که از این دستگاه خودپرداز تهیه شده بود بلافاصله در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و با واکنش برخی کاربران همراه بود. یکی از کاربران با انتشار این ویدئو در توئیتر نوشت : " مثل اینکه در میان موش ها هم برخی از آنها خبیث هستند و دست به اعمالی خباثت وار می زنند."

بازدید : 1,473 بار
موشها بیش از یک میلیون روپیه را در خودپرداز جویدند! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی