روز گذشته تصاویر وحشتناکی از یک کارگر هندی در صفحات مجازی بیش از حد منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی توسط کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

فرو رفتن میلگرد داخل جمجمه مرد جوان!

هر یک از ما انسان ها دارای نیازهای مختلفی اعم از خوراک، پوشاک، مسکن و... هستیم که برای برطرف کردن این موارد سرگرم به شغلی خواهیم شد که بتوانیم از طریق آن این نیازهای اصلی زندگی را رفع کنیم. با این وجود می توان مشاغل مختلف و متعددی را برگزینیم که در میان آنها می توان با مشاغل سخت و آسانی روبرو شد.فرو رفتن میلگرد داخل جمجمه مرد جوان! + عکس(18+) در ایرناک فرو رفتن میلگرد داخل جمجمه مرد جوان! + عکس(18+) در ایرناک

در میان مشاغل سخت می توان به ساختمان سازی اشاره نمود که یکی از سخت ترین و پر قانون ترین مشاغلی است که برای آن زمان زیادی صرف می شود و در حین ساخت و ساز کارگران و مهندسین می بایست از کلاه های ایمنی بر روی سر خود استفاده نمایند تا در حین اجرا، با مشکلات دردناک و احتمالی روبرو نشوند و جانشان به خطر نیافتد.

اما متاسفانه به این قوانین اهمیت زیادی داده نمی شود و اکثر کارگران از کلاه های ایمنی استفاده نمی کنند و در حین بروز مشکلی که در صورت داشتن کلاه ایمنی هیچ مشکلی برای ما رخ نخواهد داد، ممکن است صدمات زیادی را شاهد بود.

برای مثال روز گذشته تصاویر وحشتناکی از یک کارگر هندی در صفحات مجازی بیش از حد منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی توسط کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

فرو رفتن میلگرد داخل جمجمه مرد جوان! + عکس(18+) در ایرناک

آقای " سانجای باهه " 21 ساله که یک کارگر جوان هندی می باشد، اخیرا زمانیکه در حین کار بر روی ساختمان بود تعادلش را از دست می دهد و به شدت با زمین برخورد می کند که در حین برخورد یک تکه میلگرد وارد جمجمه وی می شود که از سمت راست وارد و از سمت چپ خارج گردید!!

فرو رفتن میلگرد داخل جمجمه مرد جوان! + عکس(18+) در ایرناک

بعد از وارد شدن میلگرد به جمجمه وی، فورا به بیمارستان B.J. منتقل شد و تصاویر اشعه ایکس خبر از اتفاقاتی بدی را نشان داد. با این حال گروهی از متخصصان اعصاب به رهبری دکتر Pramod Giri در طی عمل جراحی 90 دقیقه ای این میلگرد را از جمجمه کارگر جوان خارج کردند و توانستند جان سانجای 21 ساله را نجات دهند!!

با این حال هیچ اتفاقی برای سانجای رخ نداد و طبق گفته پزشکان اگر میلگرد چند میلی متری جابجا می شدند، بی شک سانجای جان خودش را در همان زمان از دست می داد!

بازدید : 593 بار
فرو رفتن میلگرد داخل جمجمه مرد جوان! + عکس(18+)
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی