فیلمی جالب از فروش نان در یک نانوایی بدون فروشنده در ایران، در فضای مجازی منتشر شده است.

نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک اعتماد بین مردم همیشه جزو موارد مثبت در جامعه تلقی می‌شد. در سبک زندگی ما ایرانی‌ها این اعتماد همیشه وجود داشته است و مردم با صمیمیت و مثل یک خانواده در کنار یکدیگر زندگی می‌کردند و جز در موارد معدودی همیشه این اعتماد بوده و مردم هیچگاه با بی اعتمادی با هم برخورد نمی‌کردند.

نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک اما با پیچیده‌تر شدن فضای جامعه در زندگی شهری و رشد شلوغی‌های زندگی شهری و به تبع آن سخت‌تر شدن زندگی، ممکن است در مواردی اعتماد بین مردم کم رنگ تر شود و مردم محتاطانه‌تر با هم برخورد کنند، اما این به آن معنا نیست که کل فضای جامعه دچار بی‌اعتمادی شده و دیگر مردم به هم مثل اعضای خانواده نگاه نمی‌کنند.

نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک در ادامه فیلمی کوتاه از وجود اعتماد بین مردم را می‌بینید که در آن مردم در یک نانوایی که فروشنده ندارد نان می‌خرند و خود پول آن را پرداخت می‌کنند.

نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک


نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک نانوایی بدون فروشنده در ایران + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 92 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی