این مرد با دفع تیر با تلفن همراه خود پس از اینکه یک مرد دیگر در قلب مرکزی NSW به او شلیک کرد، خود را از جراحت جدی نجات داد. این مرد 43 ساله در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه به خانه خود در نیمبین رسید و از ماشینش پیاده شد.

گوشی آیفون زندگی این مرد را نجات داد!

مردی با یک تلفن شکسته بعد از اینکه همسایه اش از کراس بو استفاده کرد و سعی کرد به او شلیک کند، جان سالم به در برد. برای اینکه او ایستاده بود تا از همسایه اش عکس بگیرد. این مرد با دفع تیر با تلفن همراه خود پس از اینکه یک مرد دیگر در قلب مرکزی NSW به او شلیک کرد، خود را از جراحت جدی نجات داد. این مرد 43 ساله در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه به خانه خود در نیمبین رسید و از ماشینش پیاده شد. پلیس ایالت NSW در بیانیه ای اعلام کرد که مردی را دیده است که با تیر و کمان در بیرون خانه اش ایستاده بود.گوشی آیفون زندگی این مرد را نجات داد! + عکس در ایرناک گوشی آیفون زندگی این مرد را نجات داد! + عکس در ایرناک

نجات جان مردی توسط گوشی اش

گوشی که جان صاحبش را نجات داد

هنگامی که مرد گوشی خود را گرفت تا عکسی از مجرم بگیرد، مرد او را نشانه گرفت. تیر را شلیک کرد و گوشی فرد را به گونه ای که در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید سوراخ کرد، این ضربه باعث شد که گوشی زیر چانه او بزند و بریدگی کوچکی را روی چانه اش ایجاد کند.

پلیس گفت که او به درمان پزشکی نیاز ندارد و مرد 39 ساله ای در صحنه دستگیر شد. او به پاسگاه پلیس نیمبین برده شد که در آنجا متهم به مسلح بودن و به جرم توهین به عنف شد، چه ضربه روحی و خسارت جانی واقعی ؛ او در 15 آوریل 2019 در دادگاه محلی لیزمور به قید وثیقه آزاد شد.

آیفونی که جان صاحبش را نجات داد

نجات مردی توسط گوشی آیفون

بازدید : 428 بار
گوشی آیفون زندگی این مرد را نجات داد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی