مرد برزیلی که به علت نداشتن توانایی در پرداخت هزینه‌های اجاره خانه، قلعه‌نشین شده است لقب پادشاه به‌ خود گرفت.

پرداخت اجاره سنگین فردی را به پادشاهی رساند

اجاره نشینی آن هم با هزینه‌های سنگین امان خیلی‌ها را بریده تا جایی که فردی در برزیل برای فرار از اجاره نشینی به ساختن قلعه ای شنی پناه برد. مارسیو مییزل ماتولیاس 44 ساله, 22 سال از عمرش را در قلعه‌ای در نزدیکی یکی از سواحل برزیل سپری کرده است. او بزرگ شده خلیج گوانابراست و تا حدودی با زندگی در کنار ساحل آشناست. مساحت قلعه شنی که او ساخته سه متر مربع و داخل آن پر از کتاب است. مارسیو برای حفظ این قلعه کارهای طاقت‌فرسا‌ی بسیاری انجام داده است.پادشاهی که 22 سال را در قلعه شنی 3 متری سپری کرد! +تصاویر در ایرناک پادشاهی که 22 سال را در قلعه شنی 3 متری سپری کرد! +تصاویر در ایرناک

زندگی در این قلعه بسیار دشوار است حتی گاهی اوقات به علت گرمای شدید خوابیدن در آن سخت می‌شود. مهمترین سرگرمی این مرد برزیلی مطالعه, ماهی‌گیری و گلف است. ساکنان بومی این منطقه لقب پادشاه را به او داده‌اند اما او همانند پادشاهان زندگی نمی‌کند و همه کارهایش را خودش انجام می‌دهد. او از زندگی خود در این قلعه با همه سختی‌هایش راضی و خوشحال است. تصاویر زیر مربوط به این پادشاه قلعه شنی در ساحل ریودوژانیرو برزیل است.

 

پرداخت اجاره سنگین فردی را به پادشاهی رساند

پرداخت اجاره سنگین فردی را به پادشاهی رساند

پرداخت اجاره سنگین فردی را به پادشاهی رساند

22 سال زندگی در قلعه شنی مرد را به پادشاهی رساند + تصاویر

بازدید : 2,980 بار
پادشاهی که 22 سال را در قلعه شنی 3 متری سپری کرد! +تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی