پسربچه سوری به دلیل وجود درصد رادیواکتیو بالا در بدنش، خاصیت آهنربایی پیدا کرده است.

پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری به دلیل وجود درصد بالای رادیواکتیو در بدنش، خاصیت آهنربایی پیدا کرده است.

پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک این پسر بچه به طور اتفاقی متوجه چسبیدن اشیا فلزی روی شکمش شد. به طوری که اشیاء فلزی مانند قاشق، چنگال، کلید و... روی پوست او چسبیده و تکان نمی‌خورند. 

پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک این کودک با مشاهده این صحنه متوجه شد که بدنش خاصیت مغناطیسی دارد. با کمی جست و جو پیرامون این ویژگی در یوتیوب به این حقیقت پی برد که به غیر از او پسران دیگری در جهان وجود دارند که بدن آنها نیز خاصیت آهنربایی داشته و اشیا فلزی را جذب می‌کند. 

پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پدربزرگ و مادربزرگ او با انتشار تصاویری از نوه‌شان در فضای مجازی امیدوارند که دستگاه‌های ذیربط داخلی و خارجی این ویژگی خاص او را شناخته و بیشتر به آن بپردازند تا شاید بشود از آن  به نحو مطلوب بهره جست .

پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک ویدئویی از این پسربچه سوری آهنربایی را در ادامه می بینید:

پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک


پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک پسربچه سوری که فلزات را جذب میکند + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 190 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی