پسر خردسالی که با پدرش در حال گردشگری و کسب تجربه های جدید است، علاقه بسیاری به خوردن اختاپوس آن هم به صورت زنده دارد.

پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک بسیاری از انسانها علاقه خاصی به خوردن غذاهای دریایی دارند. این موضوع به خودی خود ایرادی ندارد اما نکته اینجاست که برخی این موجودات دریایی را خام و یا از آن عجیب تر، زنده سرو می‌کنند.

پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسری 10 ساله‌ای به نام کوافونج اهل آمریکا در سفری که با پدرش به هونولولو در هاوایی داشت، آموزشهای پدر را در زمینه خوردن اختاپوس به صورت زنده، مو به مو اجرا کرد. او این اختاپوس‌ها را خودش شکار می‌کند.

پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک کوانفونج علاقه شدیدی به شکار هشت پا دارد و چیزی که بیش از صید این موجود دریایی برایش جالب و دلپذیر است، گاز زدن آن به صورت زنده است.

پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک در ادامه فیلمی که پدر این کودک از اقدام مشمئز کننده او ضبط کرده است را مشاهده نمایید.

پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک


پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک پسر خردسالی که اختاپوس را زنده زنده می خورد! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 131 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی