مردی که پس از رفتن به شنا دچار گوش درد شدید شده بود پس از مراجعه به پزشک متوجه گیر کردن پنبه یک گوش پاکن در گوش خود شد.

علت عجیب گوش درد بیمار جوان! 

پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک مرد جوان انگلیسی که پس از رفتن به شنا دچار گوش درد شدیدی شده بود پس از مراجعه به پزشک با صحنه عجیبی مواجه شد. پزشک پنبه گوش پاکنی را که حدود 2 سال بود در گوش او گیر کرده بود خارج کرد.

پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک دکتر "نیل رایتاتا" در کلینیک گوش پزشکی منطقه "اودبی " شهر لسترشر انگلیس این پنبه را از گوش این بیمار جوان خارج کرد. ویدئویی که منتشر شده است لحظه بیرون کشیده شدن این پنبه را توسط دکتر نیل نشان می دهد.

پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک به گفته دکتر نیل او نخستین بار نیست که چنین اشیائی را گوش بیماران خارج می کند. او پیشتر نیز اشیائی مانند کلاهک خودکار و گوشواره را از گوش بیماران خود خارج کرده بود.

پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک پنبه گوش پاکن پس از 2 سال از گوش بیمار خارج شد! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 57 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی