به دلیل عصبانیت زن حاضرین جرات نزدیک شدن را ندارند اما پلیس حاضر در محل به آنها نزدیک می شود تا مانع از ادامه رفتار زن شود که در کمال تعجب توسط مرد منع می شوند در واقع مرد مانع از دخالت پلیس شده و از نامزدش دفاع می کند.

سیلی های پیاپی زن عصبانی به صورت نامزدش!

درگیری و دعوای زوجی وسط فروشگاه لوازم الکترونیکی توجه مردم را به خودجلب کرد و ادامه دار شدن آن تبدیل به سوژه ای شد که حاضرین در صحنه را دست به گوشی موبایل کرد تا از این لحظات فیلمبرداری و صفحات شخصی خود را با یک ویدئوی متفاوت به روز کنند. چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید زن و مرد جوانی وسط فروشگاه ایستاده اند و زن در حال ضربه زدن به صورت مرد بینواست ؛ ولی چرا ؟ در ادامه خواهدی خواند.سیلی های پیاپی زن عصبانی به صورت نامزدش! + عکس در ایرناک سیلی های پیاپی زن عصبانی به صورت نامزدش! + عکس در ایرناک

کتک خوردن مرد از نامزدش

در کشور چین روز به خصوصی برای خریدن هدیه وجود دارد که در آن مردان باید برای همسرانشان هدیه ای متفاوت خریداری کنند ؛ روز 20 ماه می که به روز 520 هم شهرت دارد در این کشور به روز عاشقان نامگذاری شده است و هرسال در آن روز خیابان ها و فروشگاههای چین و چند کشور شرقی دیگر مملو از زن و مردانی است که برای ابراز عشق به یکدیگر در حال خرید هدیه هستند مثل همین زوجی که ماجرایشان را در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید ؛ ماجرایی که با کمبود پول مرد آغاز شد . از قرار معلوم زن جوان از نامزدش درخواست یک گوشی موبایل جدید و البته بسیار گرانقیمت می کند ولی مرد بینوا پول کافی برای خرید آن را ندارد برای همین از نامزدش خواهش می کند تا هدیه ی دیگری انتخاب کند و همین خواهش باعث عصبانی شدن زن جوان شده و درگیری آنها آغاز می شود.

کتک خوردن مردی از نامزدش

کتک خوردن مرد از نامزدش در فروشگاه

البته درگیری یک طرفه است و مرد فقط بی حرکت ایستاده است درحالی که زن مدام به صورت نامزدش ضربه می زند در حدی که به گفته ی برخی از حاضرین به 52 ضربه می رسد ؛ یعنی 52 چک به خاطر نخریدن هدیه مورد نظر زن نصیب مرد می شود.

به دلیل عصبانیت زن حاضرین جرات نزدیک شدن را ندارند اما پلیس حاضر در محل به آنها نزدیک می شود تا مانع از ادامه رفتار زن شود که در کمال تعجب توسط مرد منع می شوند در واقع مرد مانع از دخالت پلیس شده و از نامزدش دفاع می کند.

بازدید : 549 بار
سیلی های پیاپی زن عصبانی به صورت نامزدش! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,600