در کمال ناباوری چنانچه در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید او مدام شوهر خود را مورد ضرب و شتم قرار می داد ولی او هرگز تلافی نمی کرد.این زوج که یک دختر و یک پسر دارند، بنابر گفته همسایه ها هر روز جر و بحث داشته اند.

کشتن شوهر توسط زن جوان به خاطر پای مرغ!

زنی بعد از اینکه شوهرش فراموش کرد پای مرغ بخرد، با چاقو او را کشت. "وو شوچان" توسط همسرش در خانه اش در شرق چین، به ضرب چاقو کشته شد. زنی متهم است که شوهرش را به وسیله چاقوی میوه خوری، بعد از اینکه فراموش کرده بود پای مرغ برای شام بخرد، کشته است. بنابر اخبار محلی، زمانی که مرد بدون پای مرغ به خانه برگشت، با همسرش مجادله داشت ؛همسر او متهم است که چاقو را برداشته و پدر دو فرزندش را کشته است.کشتن شوهر به خاطر پای مرغ! + عکس در ایرناک کشتن شوهر به خاطر پای مرغ! + عکس در ایرناک

خانواده آقای شوچان بیان کرده اند که عروسشان بعد از ازدواج بدخلق و لوس شده بود ؛ در کمال ناباوری چنانچه در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید او مدام شوهر خود را مورد ضرب و شتم قرار می داد ولی او هرگز تلافی نمی کرد.این زوج که یک دختر و یک پسر دارند، بنابر گفته همسایه ها هر روز جر و بحث داشته اند.

زنی که شوهرش را کشت

زنی که به خاطر پای مرغ شوهرش را کشت

مادر مرد می گوید:زمانی که همسر پسرم به او گفته بود برای شام پای مرغ بخرد، او در یک جلسه کاری بوده است و فراموش کرده که در راه خانه، ان را تهیه کند ؛ در زمان حمله مادر مرد ( مادر شوهر) داخل حمام بوده و وقتی که صدای جیغ نوه اش را می شنود با عجله از حمام خارج می شود و می بیند که پسرش در خون غرق است.

زنی که همسرش را با چاقو به قتل رساند

زنی که شوهرش را با چاقو کشت

آقای شوچان به بیمارستان برده شد، ولی در آنجا فوت کرد. متوفی و همسرش بعد از اینکه اصرار داشت که مادرشوهرش در زیرزمینی بدون پنجره زندگی کند، اختلاف پیدا کرده بودند. پلیس به دلیل این که تحقیقات در حال انجام است، هیچ جزئیاتی از ماجرا، منتشر نمی کند.

بازدید : 1,121 بار
کشتن شوهر به خاطر پای مرغ! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...