وحشت و فرار نوزاد سمور تازه متولد شده در مواجه با آب بسیار دیدنی و جالب است.

آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک تصور اکثر ما از یک سمور آبی، جانور شناگری است که براحتی قادر به شنا در آب است. هر چند این مطلب درست است اما همیشه پای یک استثنا در میان است.

آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک در خبری از این دست، نوزاد سموری را ببینید که در کمال تعجب ترس زیادی از شنا کردن دارد، بچه سمور در حرکاتی جالب و خنده‌دار، از آب گریزان است و هر لحظه از دست مادرش فرار می‌کند، در مقابل مادر با جدیت تمام گردن و بدن نوزاد را با دهان فشار داده و او را مجبور به وارد شدن در آب می‌کند.

آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک پس از ورود به آب، شیرجه زدن، انجام حرکات مختلف زیرآبی و در نهایت بیرون آمدن و خشک کردن بدن بوسیله چرخش‌های مداوم از جمله مواردی است که یک نوزاد تازه متولد شده سمور باید از پس آن برآید.

آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک نگهبان سمور باغ‌وحشی در شمال آمریکا در این خصوص می‌گوید: ترس از آب در بین برخی از بچه‌های تازه متولد شده امری طبیعی است. برخی از آنها بدلایل متفاوت در ساعات اولیه پس از تولد از شنا کردن و روبرو شدن با آب وحشت دارند.

آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک در این حالت، تنها راه حل ممکن اعمال فشار از سوی مادر حیوان است، نوزاد سمور در بدو تولد حدود 115  گرم وزن دارد و بلند کردن و هل دادن او برای یک مادر با وزن 3 تا  8.5 کیلوگرم امری آسان است.

آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک


آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک آموزش جالب یک سمور به نوزادش + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 68 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی