تصویر استتار دیدنی یک خرچنگ در میان مرجان های دریایی سوژه نشنال جئوگرافیک شد.

استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک پایگاه نشنال جئوگرافی یکی از مشهورترین وب سایت های منتشر کننده عکس و فیلم در حوزه طبیعت، حیات وحش و محیط زیست به شمار می رود که هر روز تصویری را به عنوان عکس روز در فضای مجازی به اشتراک می گذارد.

استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک این بار عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری دیدنی از یک خرچنگ در آب های تایلند اختصاص یافت. در تصویر خواهید دید که این خرچنگ خود را در میان شقایق دریایی مخفی کرده و برای آن که از نیش شقایق‌های دریایی در امان بماند و توسط شاخک‌های مرجان شناسایی نشود، بدنش را به مخاط آن‌ها آغشته می‌کند.

استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک گفتنی است؛ خرچنگ ها برای شکار خود را به خوبی استتار می کنند و در حالیکه شاخک هایشان به آنها حضور صید را هشدار می دهد در زمان مناسب حمله گاز انبری خود را انجام میدهند.

استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک استتار حیرت انگیز یک خرچنگ + عکس-ایرناک در ادامه با ما همراه باشید تا تصویری از این خرچنگ را مشاهده نمایید.

 تصویری از استتار دیدنی یک خرچنگ

(0 رای)
بازدید : 89 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی