یک مرد جوان اوکراینی به خاطر قدرت بدنی فراوان خود در انجام کارهای محیر العقول به شهرت عجیبی دست پیدا کرد.

با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک یک مرد 38 ساله اوکراینی به نام دمیتری خلاژدی دارای قدرتهای خاص و حیرت انگیزی است که از توان بدنی بالای او سرچشمه می گیرد.

با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک این مرد که به هرکول قرن بیست و یک در کشور خود شهرت یافته قادر است یک اسب عظیم الجثه را روی دوش خود بگیرد و راه برود، وی همچنین می تواند با دست های خالی خود میخ را در چوب فرو ببرد.

با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک از دیگر توانایی های دمیتری می توان به خم کردن میله آهنی با دهان اشاره کرد. ناگفته نماند که بلند کردن خودروهای سنگین وزن و جا به جایی آنها نیز برای او کاری ندارد.

با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ دمیتری اخیرا در یک فیلم سینمایی محصول اوکراین نیز بازی کرد. فیلمی که داستان آن به یک قهرمان ملی در این کشور باز می‌گردد؛ شخصی پرقدرت که فرتساک ایوان فدروویچ نام داشت در قرن بیستم شهرت زیادی در اوکراین داشت. 

با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک


با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک با هرکول قرن بیست و یک آشنا شوید + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 170 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی