اخیرا تصویر بسیار عجیب و راز آلودی در صفحات مجازی از یک تمساح غول پیکر در صفحات مجازی و رسانه ها منتشر گردید که توانست با حواشی و جنجال روبرو گردد که به تبع کاربران زیادی از خود نسبت به آن واکنش نشان دادند.

رونمایی از تمساح غول پیکر با وزن 320 کیلو!

در میان وحشتناک ترین و کشنده ترین حیوانات می توان به تمساح ها اشاره نمود که میزان عمر آنها در کره زمین بیش از هزاران سال می باشد. با این وجود این حیوانات یکی از باهوش ترین و در عین حال کشنده ترین موجودات جهان با آرواره و فک بسیار پر قدرتی هستند که برای شکار و به دام انداختن طعمه ساعت ها منتظر می مانند و تنها در چند ثانیه اقدام به شکار می کنند و طعمه را به دام می اندازند.بزرگترین تمساح جهان با 320 کیلو وزن! + عکس در ایرناک بزرگترین تمساح جهان با 320 کیلو وزن! + عکس در ایرناک

با این وجود گاها این حیوانات نسبت به منطقه و شرایط زندگی خود می توانند بیش از ده ها سال زنده بمانند و به وزن بیش از یک تن نیز دست پیدا کنند! اما اخیرا تصویر بسیار عجیب و راز آلودی در صفحات مجازی از یک تمساح غولپیکر در صفحات مجازی و رسانه ها منتشر گردید که توانست با حواشی و جنجال روبرو گردد که به تبع کاربران زیادی از خود نسبت به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

تمساح غول پیکر عظیم الجثه

اخیرا در صفحات مجازی تصویری عجیب و در عین حال باورنکردنی منتشر شد که در آن از یک تمساح غولپیکر و طویل که طبق آمار گزارش شده وزن پیش بینی شده این تمساح چیزی نزدیک به 320 کیلوگرم می باشد که این موجود غولپیکر از هفته گذشته تا روز گذشته با حواشی متعددی روبرو شد و اغلب کاربران بر این باور بودند که این تمساح موجود در تصویر، چیزی ساختگی است و وجود چنین موجودی غیرممکن می باشد.

اما این در حالی بود که این حیوان طبیعی و واقعی بود که حتی بیولوژیست های متعددی اظهار نظر کردند و واقعیت این تمساح غولپیکر را در تصویر تایید کردند که بعد از این تاییدیه، این حیوان به عنوان یکی از غول پیکر ترین تمساح های جهان شناخته شد.

بازدید : 1,726 بار
بزرگترین تمساح جهان با 320 کیلو وزن! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی