یک مرد هندی که طول سیبل او به 4.2 متر رسیده است، نامش را به عنوان برترین ها در گینس ثبت کرد.

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک یک مرد هندی توانست با سیبل 4.2 متری خود نامش را در کتاب گینس به عنوان دارنده بلندترین سیبل جهان ثبت کند. رام سینگ چوهان را اکثر مردم هند که توجهی خاصی به سبیل دارند می شناسند.

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک او 32 سال است که سبیل خود را کوتاه نکرده است؛ طوری که طول سبیل او به 4.2 متر رسیده و به همین دلیل، نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک رام سینگ 58 ساله با اینکه به داشتن سبیل خود افتخار می کند اما زندگی اش بدون مشکل هم نیست؛ او روزانه باید بیش از دوساعت وقت خود را صرف رسیدگی به سبیلش کند.

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک وی می گوید :مراقبت از سبیل همانند مراقبت از نوزاد است. من از نوجوانی مراقبت از سبیلم را شروع کرده ام و آن را پرورش دادم. داشتن یک سبیل به طول 4 متر اصلا کار آسانی نیست.

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک  در ادامه فیلمی از رام سینگ خوهید دید:

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک

بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک بلندترین سبیل دنیا در گینس ثبت شد + فیلم-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 85 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی