یک عکاس ماهر و حرفه ای زمانی که به جنگل های اسکاتلند رفته بود از پرش چند ثانیه سنجاب برای آذوقه جمع کردن تصاویر شگفت انگیزی ثبت کرد.

تصاویر جالب و دیدنی از پرش چشمگیر سنجاب

رشته عکاسی همانند رشته های دیگر دارای سختی های بزرگ و کوچک خود می باشد و فرد عکاس برای یافتن سوژه مورد نظر برای عکاسی، شاید بیش از چندین ساعت زمان صرف کند. با این وجود می توان آنرا جزء یکی از سخت ترین مشاغل بدانیم که به مرور می توانند برای هر یک از ما سخت باشند.تصاویر جالب و دیدنی از پرش سنجاب در ایرناک تصاویر جالب و دیدنی از پرش سنجاب در ایرناک

پرش جالب سنجاب

تصاویر جالب و دیدن از سنجاب

با این وجود می توان میزان اهمیت و سختی رشته عکاسی را تا حد بسیار کمی درک کنیم. چرا که ما تنها با قرار گرفتن در شرایط مورد نظر می توانیم میزان سختی را تصور کنیم!

سنجاب پرنده

پرواز شگفت انگیز سنجاب

برای مثال اخیرا یکی از عکاسان ماهر و حرفه ای به نام " پیت واکدن " 45 ساله از بیرمنگام، زمانیکه برای گشت و گذار و عکس برداری به یکی از جنگل های اسکاتلند در نزدیکی " اینورنس " رفته بود که از یک سنجاب فوق العاده زیبا و شگفت انگیز، زمانیکه در حال جمع آوری آذوقه بود شروع به انداختن تصاویری جالب و دیدنی کرد که با بازتاب های فراوانی در صفحات مجازی روبرو شد.

بازیگوشی سنجاب

عکاسی حرفه ای از سنجاب در حال پرش

وی تصاویری زیبا و عجیب از هنگام پرش سنجاب برای جمع آوری آذوقه را ثبت نمود که در مورد آنها این گونه گفت:" سنجاب ها دارای روش های گوناگونی برای پرش دارند.

تصاویر سنجاب بامزه

پرش سنجاب برای جمع کردن آذوقه

برخی هنگام پرش کاملا بدنشان را در یک جهت نگه می دارند و از دم خود تنها به عنوان شیء ای برای تعادل و بالانس استفاده می کنند و برخی دیگر برخلاف این سنجاب ها عمل می کنند و پاها و دم آنها در یک جهت و راستا قرار نمی گیرد. این چنین صحنه هایی را می توان اغلب در روزها مشاهده نمود. اما سنجابی که در تصاویر مشاهده می نمایید، من را به یاد سوپرمن می اندازد".

با این وجود آقای پیت یکی از عکاسان خوش شانس بوده است تا بتواند این تصاویر را ثبت نماید، چرا که این پرش تنها در طی یک یا دو ثانیه به طول می انجامد.

بازدید : 3,530 بار
تصاویر جالب و دیدنی از پرش سنجاب
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی