آبشار دینیاندی واقع در ایسلند، یکی از زیباترین و رویایی‌ترین آبشارهای جهان بوده که تماشایش به هر بیننده‌ای جان دوباره می‌بخشد.

جهان هستی مملو از صحنه‌های چشم‌نواز و بی‌بدیلی است که تماشایشان روح را می‌نوازد. از آسمان تا هر آنچه در زمین است زیبا و فرح بخش است.جذاب ترین آبشار جهان در ایسلند + فیلم در ایرناک جذاب ترین آبشار جهان در ایسلند + فیلم در ایرناک

ابرهای گسترده در آسمان نیلگون تا کوه‌ها و دره‌ها و دشت‌های فراخ، همه و همه نشان از زیبایی آفریننده‌ای دارد که در نهایت ذوق آنها را خلق کرده است. 

و اما یکی از زیبایی‌های جهان هستی آبشارهایی است که خوش قریحه‌های هنرمند، آن را موسیقی جهان خوانده‌اند. صدای جاری طبیعت که حس زنگی را در وجود انسان احیا می‌کند. 

کشور ایسلند از جمله سرزمین‌هایی است که تعداد بیشتر آبشارهای جهان را در دل خود جای داده که یکی از زیباترین آنها آبشار «دینیاندی» است. 

این آبشار به‌راستی از رویایی‌ترین تصاویر خلقت است. ساعتی تماشای آن زنگار جان را زدوده و روح را صیقل می‌دهد. این منظره شگرف از جاذبه‌های ایسلند محسوب می‌شود.

ویدئوی زیر صحنه‌های بسیار ز یبایی از این آبشار رویایی را نمایش می‌دهد که مشاهده آن خالی از لطف نیست. 

بازدید : 3,882 بار
جذاب ترین آبشار جهان در ایسلند + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...