جگوار یا پلنگ خالدار آمریکایی که در قاره آمریکا زندگی می کند با یک پرش ماهرانه و باور نکردنی به پرنده کرکس حمله کرد و او را طمعه خود قرار داد.

حمله ماهرانه و جالب جگوار به کرکس

جگوار یا پلنگ خالدار آمریکایی یکی از حیوانات وحشی می باشند که اغلب در قاره آمریکا زندگی می کنند که یکی از گونه های گربه سانان می باشند و همانند گربه سانان توانایی خاص و تبحرانه ای در شکار کردن دارند.حمله دیدنی جگوار به کرکس + تصاویر در ایرناک حمله دیدنی جگوار به کرکس + تصاویر در ایرناک

اخیرا تصاویر جالب و باور نکردنی از توانایی حمله و جذب طعمه توسط یک جگوار تمام صفحات مجازی را در بر گرفت که برای کاربران بسیار جالب بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

حمله جگوار با شیشه

حمله ی دردناک پلنگ خالدار آمریکایی

روز گذشته تصاویری جالب و دیدنی از حمله یک جگوار آمریکایی به کرکس منتشر شد که حمله ای ماهرانه و باهوشانه محسوب می شد و به همین دلیل جز پر بازدید ترین ها شد.

همان گونه که گفته شد این تنها یک حمله ساده نبود و چیزی که باعث عجیب شدن این حمله شده بود،پرش چشمگیر و ماهرانه جگوار بود که باعث ماهرانه شدن این حمله شد.

پرش ماهرانه

شکار کرکس با یک پرش ماهرانه

با این وجود در تصاویر می توان این حمله باهوشانه را مشاهده و درک کرد که کرکس به هیچ وجه متوجه این پرش نمی شود و به عنوان طعمه جگوار قرار گرفت.

طعمه جگوار

کرکس طعمه جگوار آمریکایی شد

این تصاویر توسط عکاس ماهر به نام توریست خان لی 54 ساله تگزاسی ثبت شده اند و وی در مورد این تصاویر این گونه بیان کرد:جگوار ها گربه سانانی هستند که به ندرت به پرنده ها حمله می کنند و بیشتر حیواناتی که جثه آنها اندازه خودشان هست را برای شکار دوست دارند و به همین دلیل این اتفاق بسیار عجیب و نادری بود که خوشبختانه من موفق به ثبت تصاویر آن شدم.

حمله ماهرانه جگوار به کرکس

حمله پلنگ خالدار آمریکایی به کرکس

بازدید : 2,408 بار
حمله دیدنی جگوار به کرکس + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی