حمله یک گراز وحشی به روستایی در چین مرگ یک پیرمرد و مجروح شدن زنی جوان را در پی داشت.

حیوان وحشی جان پیرمرد بینوا را گرفت

حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک به دنبال حمله ناگهانی یک گراز وحشی به ساکنان خانه‌ای در یکی از روستاهای چین، مرد سالخورده‌ای مورد حمله شدید حیوان قرار گرفت.

حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک تلاش همسایه‌ها برای نجات پیرمرد بی‌فایده بود و او در مقابل دندان‌های تیز گراز گرسنه تاب نیاورد، پس از چند لحظه این حیوان جان پیرمرد را گرفت.

حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک زنی هم که نزدیک پیرمرد و در تلاش برای نجات او بود به شدت بر اثر حمله گراز آسیب دید به طوری که ممکن بود او نیز به سرنوشت دردناک مرد سالخورده دچار شود.

حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک در نهایت پس از مرگ پیرمرد و فرار همسایه ها، گراز که قصد خوردن زن را نیز داشت، در کمال تعجب او را رها کرد.

حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک تلاش بی ثمر زن و مرد همسایه را برای نجات پیرمرد از دست حیوان گرسنه، تماشا می‌کنید.

حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک حمله شدید گراز وحشی به پیرمرد جان او را گرفت + فیلم-ایرناک

 

(0 رای)
بازدید : 231 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی