عکس امروز نشنال جئوگرافیک به تصویری دیدنی از یک چیتا در تانزانیا اختصاص یافت.

خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک پایگاه نشنال جئوگرافی یکی از مشهورترین وب سایت های منتشر کننده عکس و فیلم در حوزه طبیعت، حیات وحش و محیط زیست به شمار می رود که هر روز تصویری را به عنوان عکس روز در فضای مجازی به اشتراک می گذارد.

خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک این بار عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری دیدنی از یک چیتا در تانزانیا اختصاص یافت. در این تصویر یک چیتا را که در منطقه‌ای حفاظت شده در تانزانیا در حال خمیازه کشیدن است مشاهده خواهید کرد.

خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک گفتنی است؛ نسل چیتاها در سه کشور در شرق آفریقا منقرض شده است و در تانزانیا در لیست «حیوانات آسیب پذیر» قرار گرفته است. شکار، از دست رفتن محیط زیست و مرگ و میر توله چیتاها زندگی آن‌ها را تهدید می‌کند.

خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک در ادامه با ما همراه باشید تا تصویری از این چیتا را مشاهده کنید.

خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک خمیازه چیتا سوژه نشنال جئوگرافیک شد + عکس-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 151 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی