لاماها گونه ای از شترها هستند و محل زندگی آن ها آمریکای جنوبی می باشد که تصاویر جالبی از مبارزه میان آن ها در بیابان ثبت شده است.

مبارزه جالب لاماها در بیابان آتاکاما

لاماها یکی از گونه های شترها هستند که متعلق به آمریکای جنوبی می باشند که دارای شکل خاص و متفاوتی نسبت به شترهایی که تاکنون دیده ایم دارند و تنوع رنگ نیز در این حیوانات وجود دارند و در حال حاضر بیشترین میزان استفاده از حیوان در قاره آمریکا و اروپا می باشد که از گوشت و پشم آن بیشترین استفاده می شود.زیباترین مبارزه ها و محل زندگی لاماها  + تصاویر در ایرناک زیباترین مبارزه ها و محل زندگی لاماها  + تصاویر در ایرناک

مبارزه لاماها

آمریکای جنوبی محل زندگی لاماها

با این وجود روز گذشته تصاویری جالب و دیدنی از زیباترین مبارزه جهان که متعلق به لاماها می باشد در صفحات مجازی منتشر شد که یقینا برای شما جالب خواهد بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

جنگ لاماها

جنگ میان لاماها با یکدیگر

روز گذشته تصاویری جالب و دیدنی از مبارزه دو لاما جوان منتشر شد که نام بسیار جالبی به آن عنوان داده شد.این تصاویر توسط عکاس ماهر به نام هنریکه اولسن د آسومپکاو 24 ساله در بیابان های آتاکاما ثبت و انداخته شده اند.

زیباترین مبارزه جهان

زیباترین مبارزه جهان میان لاماها

همان گونه که گفته شد ، به گفته آقای هنریکه این تصاویر را در بیابان آتاکاما انداخته شده اند و وی در مورد این تصاویر این گونه گفت:این تصاویر واقعا برای من بسیار جالب هستند و خوشبختانه این مبارزه را موفق شدم به طور ناگهانی مشاهده کنم چرا که پس از یک روز سخت با اتومبیلم به سمت کوه رفتم تا غروب آفتاب را مشاهده کنم که ناگهان این لاماها را در وسط بیابان دیدم که در حال مبارزه با یکدیگر بودند و فورا شروع به گرفتن تعدادی عکس از آنها کردم.

شتر لاماها

مبارزه لاماها در بیابان آتاکاما

پس از انتشار یافتن این تصاویر در صفحات مجازی،کاربران این صفحات شروع به نوشتن واکنش ها و نظرات خود کردند که در مجموع بیشتر آنها این تصاویر را با عنوان زیباترین مبارزه جهان نامیدند و این واقعا بسیار جالب بود و توانست هزاران بار در صفحات مجازی مشاهده و بازنشر شوند.

 

بازدید : 1,847 بار
زیباترین مبارزه ها و محل زندگی لاماها + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی