این سرویس بهداشتی لاکچری با وجود واکنش های مثبت و منفی یکی از نقاط گردشگری شهر آکاشی ژاپن می باشد و توانسته است گردشگران زیادی را به خود جذب نماید.

لوکس ترین سرویس بهداشتی جهان!

بی شک صفحات مجازی همان گونه که آگاه هستید این روزها تبدیل به موقعیتی شگفت انگیز برای افراد ثروتمند و تجمل گرا است تا بتوانند از سرمایه، خانه های لوکس، اتومبیل های گران قیمت، لوازم جانبی گران قیمت و... خود رونمایی نمایند تا بتوانند در این صفحات مجازی از محبوبیت فراوانی روبرو شوند.لاکچری ترین سرویس بهداشتی جهان! + عکس در ایرناک لاکچری ترین سرویس بهداشتی جهان! + عکس در ایرناک

از این رو برخی از افراد سرمایه گذار برای آنکه بتوانند از طریق این افراد هزینه های خود را برطرف نمایند، تصمم به اقداماتی می زنند که شاید برای هر یک از ما عجیب باشد. برای مثال برخی از این افراد، اقدام به تاسیس رستوران های لاکچری در محبوب ترین نقاط کشور مدنظر خود می کنند تا بتوانند با ارائه خدمات هر چه بهتر، مشتریان زیادی را جذب خود کنند.

اما اخیرا یکی از سرمایه گذاران ژاپنی برای جذب مشتریان زیادی به کافه خود تصمیم به اقدام عجیبی گرفت که بی شک برای شما بسیار شوکه کننده خواهد بود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مالک کافه هیپوپو پاپا که این کافه در شهر آکاشی واقع در ژاپن تاسیس شده است، در طی تصمیم اخیر خود که بسیار عجیب بود، تصمیم گرفت تا در طی اقدامی جالب ایده توالت آکواریومی یا توالت فرنگی لاکچری را در کافه خود تاسیس کند.

لاکچری ترین سرویس بهداشتی

از این رو وی برای پیاده سازی این طرح هزینه بسیار زیادی کرد که به گفته خودش حدودا 270 هزار دلار یا حدودا 3.5 میلیارد تومان برای آن هزینه نموده است و خوشبختانه این هزینه بی تاثیر نبوده است و توانسته است یکی از نقاط گردشگری این منطقه شود.

جالب است بدانید که این توالت فرنگی تنها متعلق به خانم ها می باشد و تصور چنین چیزی واقعا از ذهن خارج بود و وی توانست این ایده را عملی نماید. اما برخی نسبت به این توالت و سرویس بهداشتی لاکچری دارای عقیده و نظرهای منفی هستند و برخی از آنها اعلام کردند که مالک این کافه از ماهی ها استفاده نادرست دارد!

با این حال این سرویس بهداشتی لاکچری با وجود واکنش های مثبت و منفی یکی از نقاط گردشگری شهر آکاشی ژاپن می باشد و توانسته است گردشگران زیادی را به خود جذب نماید.

بازدید : 780 بار
لاکچری ترین سرویس بهداشتی جهان! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...