صحنه‌هایی از پرش حیرت‌انگیز سگی از روی موانع را از نظر می‌گذرانید که به دلیل این توانایی فوق‌العاده به سگ پرنده شهرت یافته است.

سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک ویدئو زیر مربوط به صحنه‌هایی از پرش سگی است که بیشتر به پرواز شبیه است. 

سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک همانطور که مشاهده می‌شود این سگ تربیت شده در حرکتی ناباورانه از روی زمین برخاست و باسرعت خود را به سکوی بلندی رساند، سپس در پرش دومش، با سرعتی بیشتر از قبل در مسافتی دورتر حلقه پرتاب شده به دست مربی‌اش را گرفت.

سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک تسلط این حیوان در انجام این کار فوق‌العاده است، گفته می‌شود اگر برای حیوانات هم المپیکی برگزار می‌شد، به جرأت این سگ مدال طلای پرش از مانع را دریافت می‌کرد.

سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک این حیوان به دلیل توانایی شگفت‌انگیزش به سگ پرنده شهرت یافته است.

سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک در ادامه صحنه‌های حیرت‌آور پرش سگ را مشاهده می‌کنید.

سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک سگ عجیبی که 20 متر پرواز کرد! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 146 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی