مردی به عجیب‌ترین علتی که ممکن است به ذهنتان خطور کند، نامش را در کتاب گینس ثبت کرد.

عجیب ترین رکوردی که تاکنون در گینس ثبت شده است

رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک مرد جوانی به نام "جاناتان" با رکوردی عجیب نامش را در کتاب گینس ثبت کرد.

رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک دلیل شهرت این مرد شکایت‌های بیش از اندازه او از دیگران بود. جاناتان پس از اینکه از تعداد بسیاری از غریبه ها شکایت کرد، به سراغ نزدیکان خود رفت.

رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک او حتی به نزدیک ترین و عزیزترین افراد خانواده اش نیز رحم نکرد و از هرکدام آنها به دلایل بیهوده و پوچ شکایتی به ثبت رساند.

رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک در نهایت به خاطر شکایت های متعددش به شهرت فروانی دست یافت و نامش در کتاب رکوردها به ثبت رسید.

رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک نکته جالب اینجاست که وقتی نام نام " Jonathan Lee Riches " در کتاب رکوردها ثبت شد، او از گینس نیز شکایت کرد.

رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک رکورد شاکی ترین مرد در گینس ثبت شد! + عکس-ایرناک  

رکورد عجیب و باورنکردنی که مرد جوان در گینس ثبت کرد+عکس

(0 رای)
بازدید : 114 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی