به دنبال بارندگی های شدید و سیلی که در یکی از مناطق برزیل به وقع پیوست، شهری رویایی بوجود آمد.

شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک در پی بارندگی های مکرر و شدید در برزیل ،در یکی از روستاهای این کشور به نام" jardim"پدیده ای عجیب رخ داد که زیبایی آن خیره کننده بود.

شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک قسمتی از این روستا زیر آب رفت به طوری که وقتی یکی از ساکنان با دوربین زیر آب رفت گویی در یک شهر جدید و خیالی قدم بر می داشت.

شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک قدم زدن روی پل با این تفاوت که به جای راه رفتن بالای سر ماهی ها،آنها در کنار فیلمبردار قرار داشتند و آب به جای اینکه زیر پای او جریان داشته باشد، تمام اطرافش را احاطه کرده بود.

شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک گفتنی است تا پایان روزی که بارندگی رخ داده بود این روستا به حالت طبیعی خود باز گشت و دیگر از آن سرزمین رویایی زیر آب خبری نبود.

شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک شهری عجیب و رویایی که در زیر آب است! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 99 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی