تصویری از یک قورباغه با ظاهری کاملا متفاوت و بدنی شفاف در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک قورباغه‌ها شناخته شده‌ترین دوزیست جهانند که معمولا دارای بدن نرم و مرطوب بوده و در نزدیکی آب‌ها زندگی می‌کنند و در گونه‌های مختلف یافت می‌شوند. به تازگی تصویری از یک قورباغه با ظاهری متفاوت نسبت به همنوعانش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده که بسیار جالب است.

قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک اجزای بدن این قورباغه شفاف و شگفت انگیز کاملا مشخص است و با نام علمی هایپرولیوس لکوتانیوس شناخته می‌شود و از خانواده‌ قورباغه‌های" جگن " است که برای اولین بار در سال ۱۹۵۰ در سواحل رودخانه‌ی" الیلا" در جنوب شرقی جمهوری کنگو یافت شد .

قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک زیستگاه طبیعی قورباغه شفاف در جنگل‌های کوهستانی، باتلاق‌ها و مرداب‌های تمیز است که متاسفانه این گونه‌ به دلیل از بین رفتن زیستگاه طبیعی‌اش در معرض انقراض قرار دارد.

قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک در ادامه تصاویری از این حیوان عجیب ارائه شده است.

قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک

قورباغه عجیب و شفاف! + تصاویر-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 50 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی