لحظاتی دلهره آور از حمله غافلگیرکننده پلنگ برفی به یک بز کوهی را تماشا می‌کنید.

لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک یک مستندساز حیات‌وحش به نام«إنجر فان» که در زمینه عکاسی و فیلمبرداری از دنیای حیوانات فعالیت می‌کند، لحظه کمین یک پلنگ برفی در  منطقه ای کوهستانی  به نام  لاداخ در هند را به تصویر کشیده است.

لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک پلنگ بدون آنکه شکار متوجه حضور او شود، با وسواس تمام قدم از قدم بر می دارد تا مبادا غذای چرب و نرمی که بابتش حسابی صابون به شکم مالیده از چنگ او فرار کند.

لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک زمانی که به اندازه کافی به شکار نزدیک شد و یقین پیدا کرد که بهترین زمان برای حمله است، بی درنگ بز کوهی را غافلگیر کرد و آن را به دندان گرفت اما پس از چند لحظه شکار موفق به فرار شد.

لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ روزنامه الکترونیکی« The Sun»گزارش کرده که تنها 500 پلنگ برفی در این مناطق وجود دارد و تعداد آنها محدود است.

لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک


لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک لحظه فرار شکار از میان دندان‌های تیز پلنگ برفی + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 224 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی