اخیرا یکی از عکاسان جوان هندی به نام " سمباس سوبایا " زمانیکه در حال گشت و گذار در طبیعت بود، ناگهان با صحنه ای عجیب و شوکه کننده ای روبرو شد که فورا آنرا با دوربین خود ثبت کرد.

جدال دیدنی مار و عقاب

زمانیکه سخن از قدرتمندترین و کشنده ترین حیوانات زده می شود، بی شک نام دو حیوان مار و عقاب به ذهن شما خواهد رسید که هر جفت این حیوانات بسیار کشنده و باهوش هستند و برای بدست آوردن طعمه ممکن است ساعت ها در یک مکان بی حرکت بمانند و با مشاهده طعمه در طی چند ثانیه آنرا به دام بیندازند.جدال دیدنی مار و عقاب + تصاویر در ایرناک جدال دیدنی مار و عقاب + تصاویر در ایرناک

با این حال تصور کنید که این دو حیوان باهوش و کشنده با هم مبارزه نمایند و شروع به دفاع از خود نمایند که مطمئن هستیم مار از زهر کشنده خود و عقاب نیز از پنجه های قدرتمند خود استفاده خواهد کرد که شاید چنین صحنه ای بسیار کم دیده شده باشد.

جدال دیدنی مار و عقاب + تصاویر در ایرناک

اما اخیرا یکی از عکاسان جوان هندی به نام " سمباس سوبایا " زمانیکه در حال گشت و گذار در طبیعت بود، ناگهان با صحنه ای عجیب و شوکه کننده ای روبرو شد که فورا آنرا با دوربین خود ثبت کرد و توانست با حواشی و بازدید فراوانی در رسانه های مختلف روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

جدال دیدنی مار و عقاب + تصاویر در ایرناک

عکاس 34 ساله هندی به نام " سمباس سوبایا " اخیرا زمانیکه در جنوب کشور هند در حال گشت و گذار بود، ناگهان با صحنه ای عجیب مبارزه مار و عقاب روبرو شد و فورا از این صحنه شروع به عکاسی نمود.

جدال دیدنی مار و عقاب + تصاویر در ایرناک

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، مار سیاه رنگ قصد دارد تا با انجام برخی حرکات از خودش در مقابل عقاب بسیار قدرتمند و بزرگ دفاع کند که در نهایت دفاع مار از خودش بی نتیجه ماند و عقاب توانست با استفاده از پنجه های قدرتمندش، مار را به دام بیندازد و آنرا ببلعد!!

بازدید : 769 بار
جدال دیدنی مار و عقاب + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...