گاهی اوقات در جهان هستی اتفاقات عجیبی رخ می دهد که هیچ توضیح علمی برای آنها وجود ندارد.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک جهان هستی که ما در آن زندگی می کنیم مملو از رویدادها و پدیده‌هایی است که هر کدام در نوع خود حیرت انگیز هستند.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک اتفاقاتی که با عقل جور در نمی آید و هیچ توجیه منطقی نیز برای آنها یافت نمی شود ، برخی ها معتقدند که دست نیروهای ماوراءالطبیعه پشت این طور ماجراهاست .

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک بعضی دیگر نیز به هیچ عنوان این فرضیه را قبول ندارند و مدام در تلاشند تا برای کشفیات عجیب خود دلیلی علمی رو کنند که البته همیشه هم این تحقیقات با نتایج موفقیت آمیز همراه نیست.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک  

حرکت های پنهانی چند مجسمه که توسط دوربین های مدار بسته به ثبت رسید

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک در ادامه ویدئویی با همین موضوع از چند مجسمه در نقاط مختلف جهان که دوربین ها لحظاتی از حرکت های پنهانی آنها را ثبت کرده اند، با هم تماشا می کنیم.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 1-مجسمه ای مسیح درکلیسای مکزیکی ها که پلک زدنش توسط دوربین ثبت شده است.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 2- مجسمه فرعون با شماره 9325 و قدمت 4000 ساله در موزه منچستر که در سال 1933 از سوی یک کلکسیونر به آنجا اهدا شد تا اینکه چرخش آن توجه همه را به خود جلب کرد.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 3-مجسمه" SaiBaba " که ناگهان حلقه دور گردنش از هم گسسته می شود.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 4- حرکت بسیار نامحسوس سر مجسمه مسیح در کلیسایی واقع در خالیسکو مکزیک

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 5-شنل و پاهای مجسمه مریم مقدس در ویتنام که با توجه به جنس آن حرکت کردنش اتفاق حیرت انگیزی بوده،توسط یک دوربین ثبت شده است.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 6-مجسمه بودای طلایی در معابد مالزی که لبهایش تکان می خورند گویا در حال نجوای یک جمله است.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 7-مجسمه مسیح در " Saltillo" که سر خود را یکباره بلند کرد.

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک 8-خون گریه کردن مجسمه مریم مقدس در بولیوی

مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 130 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی