گاهی اوقات در جهان هستی اتفاقات عجیبی رخ می دهد که هیچ توضیح علمی برای آنها وجود ندارد.

جهان هستی که ما در آن زندگی می کنیم مملو از رویدادها و پدیده‌هایی است که هر کدام در نوع خود حیرت انگیز هستند.مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم در ایرناک مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم در ایرناک

اتفاقاتی که با عقل جور در نمی آید و هیچ توجیه منطقی نیز برای آنها یافت نمی شود ، برخی ها معتقدند که دست نیروهای ماوراءالطبیعه پشت این طور ماجراهاست .

بعضی دیگر نیز به هیچ عنوان این فرضیه را قبول ندارند و مدام در تلاشند تا برای کشفیات عجیب خود دلیلی علمی رو کنند که البته همیشه هم این تحقیقات با نتایج موفقیت آمیز همراه نیست.

 

حرکت های پنهانی چند مجسمه که توسط دوربین های مدار بسته به ثبت رسید

در ادامه ویدئویی با همین موضوع از چند مجسمه در نقاط مختلف جهان که دوربین ها لحظاتی از حرکت های پنهانی آنها را ثبت کرده اند، با هم تماشا می کنیم.

1-مجسمه ای مسیح درکلیسای مکزیکی ها که پلک زدنش توسط دوربین ثبت شده است.

2- مجسمه فرعون با شماره 9325 و قدمت 4000 ساله در موزه منچستر که در سال 1933 از سوی یک کلکسیونر به آنجا اهدا شد تا اینکه چرخش آن توجه همه را به خود جلب کرد.

3-مجسمه" SaiBaba " که ناگهان حلقه دور گردنش از هم گسسته می شود.

4- حرکت بسیار نامحسوس سر مجسمه مسیح در کلیسایی واقع در خالیسکو مکزیک

5-شنل و پاهای مجسمه مریم مقدس در ویتنام که با توجه به جنس آن حرکت کردنش اتفاق حیرت انگیزی بوده،توسط یک دوربین ثبت شده است.

6-مجسمه بودای طلایی در معابد مالزی که لبهایش تکان می خورند گویا در حال نجوای یک جمله است.

7-مجسمه مسیح در " Saltillo" که سر خود را یکباره بلند کرد.

8-خون گریه کردن مجسمه مریم مقدس در بولیوی

بازدید : 3,904 بار
مجسمه هایی که حرکت میکنند! + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی