موجود افسانه‌ای عجیبی که گمان می رفت تنها در اسکاتلند دیده شده است، در آب‌های یونان نیز دیده شد.

مشاهده هیولا در سواحل یونان + فیلم در ایرناک مشاهده هیولا در سواحل یونان + فیلم در ایرناک به نظر می رسد موجود غول‌پیکر افسانه ای یا "هیولای لخ نس" زنده باشد اما نه در اسکاتلند. ویدئویی که به تازگی در منطقه آلبانیا در شمال غربی یونان تهیه شده است لحظه ای این موجود افسانه ای را در دریاچه ای  موسوم به پرسپا در یونان نشان می دهد.

 در این ویدئو مشاهده می شود که این موجود عجیب سر و گردن خود را برای لحظه ای از زیر آب بیرون می آورد. در حالی که اهالی محلی بر این باورند که هیولای افسانه ای در این دریاچه زندگی می کند، برخی دیگر این موجود را یک مارماهی غول پیکر می دانند.

 فردی با نام "جونوسکی" که در سال 1970 در این دریاچه شنا کرده است در این باره گفت: " به یاد دارم که کشتی در سال 1970 در این دریاچه غرق شد. کودکان زیادی در این حادثه در آب دریا غرق و کشته شدند. هنگامی که غواصان بدنبال جنازه کودکان بودند یک مار ماهی غول پیکر را در آنجا مشاهده کردند. انها بسیار ترسیده بودند و بلافاصله عملیات جستجو را متوقف کردند. من فکر می کنم این موجود نیز یکی از آن مار ماهی ها باشد."

 گفتنی است؛ دریاچه پرسپا یکی از دریاچه های آب شیرین در جهان است که در سه کشور یونان، آلبانی و مقدونیه واقع شده است.

بازدید : 3,277 بار
مشاهده هیولا در سواحل یونان + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی