آبشارهای زیادی در دنیا وجود دارد که به عنوان زیباترین منظره های دنیا شناخته می شوند.

معرفی زیباترین آبشارهای جهان + تصاویر در ایرناک معرفی زیباترین آبشارهای جهان + تصاویر در ایرناک طبیعت و مناظر زیبا امروزه مقصد بسیاری از مسافران در سراسر جهان می باشد؛ البته بسیاری از مناطق زیبا و بکر در دنیا وجود دارد که کمتر کسی آنها را به خوبی می شناسد.

در این میان برخی از آبشارهای جهان که هنوز در بین مردم ناشناخته است، از طبیعت عجیبی برخوردار می باشند. آبشارهایی که گویی شبیه نقاشی زیبا هستند.

در ادامه می خواهیم 5 آبشار زیبای دنیا را برای شما معرفی کنیم.

آبشار یوسیمیتی، کالیفرنیا

بزرگترین آبشار کالیفرنیا در قلب پارک ملی یوسیمیتی نام دارد که از طبیعت زیبای برخوردار می باشد. این آبشار را باید از دو منظره متفاوت دید و به همین علت برای دیدن تمام زیبایی اش باید یک روز کامل را صرف کرد.

زیباترین آبشارهای دنیا را بشناسید+ تصاویر

 

آبشار ایگواسو، برزیل

میان برزیل و آرژانتین و در جنگل های آتلانتیک آبشاری با نام ایگواسو قرار دارد. طبیعت زیبایی از تلفیق مه و بخاری که بر اثر ریزش قوی آب ها ایجاد می کند بسیار دیدنی و نایاب می باشد.

زیباترین آبشارهای دنیا را بشناسید+ تصاویر

آبشار پلیتویک، کرواسی

بی شک مشهورترین جاذبه کشور کرواسی، آبشار پلیتویک محسوب می شود. البته نباید این نکته را فراموش کرد که در پارک ملی رودخانه پلیتویک، چندین آبشار زیبا نیز وجود دارد. بهترین زمان سفر به این منطقه را بیشتر زمستان می دانند چرا که تلفیق آبشارهای یخ زده و مجسمه های خاص، منظره بی نظیری را ایجاد می کند.

زیباترین آبشارهای دنیا را بشناسید+ تصاویر

آبشار ویکتوریا، زامبیا و زیمبابوه

بزرگترین آبشار دنیا با نام ویکتوریا، در رودخانه زامبزی قرار دارد که صدای آن از فاصله 40 کیلومتری نیز به گوش می رسد. آبشار ویکتوریا در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است.

زیباترین آبشارهای دنیا را بشناسید+ تصاویر

آبشار نیاگارا، نیویورک

آبشار نیاگارا یا تلفیق 3 آبشاری که در مرز آمریکا و کانادا قرار دارد جزء جاذبه های مشهور طبیعت شناخته شده است. بی شک هیچ لیستی بدون حضور آبشار نیاگارا، به عنوان جاذبه های مشهور طبیعت کامل نخواهد شد.

زیباترین آبشارهای دنیا را بشناسید+ تصاویر


yjc

بازدید : 2,870 بار
معرفی زیباترین آبشارهای جهان + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی