این اسب از چهره و زیبایی بسیار منحصر بفردی برخودار است و همچنین موهای بسیار زیبا و بلندی دارد، در ادامه تصاویر آن را مشاهده می نمایید.

اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل

گیسو کمند یا همان راپونزل مشهور در یکی از سری های این انیمیشن اسبی داشت با موهای بسیار زیبا و بلند اما از قرار معلوم این اسب زیبا و باشکوه تنها رد داستان ها نبوده چرا که چنانچه در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید دختر جوانی در هلند صاحب اسبی است به همان زیبایی و شکوه.اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل + عکس در ایرناک اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل + عکس در ایرناک

موهای اسبی زیبا با شخصیت کارتونی

اسبی که موهایش از گیسو کمند بلند تر است

تصاویر این اسب را با موهایی شگفت انگیز که طی 6 سال گذشته رشد کرده و به این حد رسیده است نشان می دهند. این اسب از نژاد " هافلینگر" است و در هلند در کنار صاحبش زندگی می کند ؛ اگر آشنایی با این نژاد اسب داشته باشید میدانید که آنها یال بلندی دارند و اکثرا رکورد دار این مورد هستند اما این اسب یک تفاوت قابل توجه دارد و آن هم رنگ زیبایی موهایش است.

این تصاویر توسط عکاسی آماتور به نام " پریسیسیلیا" گرفته شده است و اسب زیبا را در کنار صاحبش " نوآمی بکرز" 24 ساله نشان می دهد.

موهای بسیار عجیب و بلند اسب

اسبی بسیار عجیب با موهای بلند

صاحب این اسب می گوید:اسب من به جرات یکی از زیباترین اسب های دنیاست و موهای بلندش آرزوی هر دختری است ؛ او از سن کمی که داشت در کنار من بود و موهایش از سن 3 سالگی اش رشد بیشتری کرد و من می دانستم روزی اسب من به دلیل داشتن موهای بلندش مشهور خواهد شد.

بازدید : 4,366 بار
اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی