این اسب از چهره و زیبایی بسیار منحصر بفردی برخودار است و همچنین موهای بسیار زیبا و بلندی دارد، در ادامه تصاویر آن را مشاهده می نمایید.

اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل

اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل + عکس در ایرناک اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل + عکس در ایرناک گیسو کمند یا همان راپونزل مشهور در یکی از سری های این انیمیشن اسبی داشت با موهای بسیار زیبا و بلند اما از قرار معلوم این اسب زیبا و باشکوه تنها رد داستان ها نبوده چرا که چنانچه در این بخش از سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید دختر جوانی در هلند صاحب اسبی است به همان زیبایی و شکوه.

موهای اسبی زیبا با شخصیت کارتونی

اسبی که موهایش از گیسو کمند بلند تر است

تصاویر این اسب را با موهایی شگفت انگیز که طی 6 سال گذشته رشد کرده و به این حد رسیده است نشان می دهند. این اسب از نژاد " هافلینگر" است و در هلند در کنار صاحبش زندگی می کند ؛ اگر آشنایی با این نژاد اسب داشته باشید میدانید که آنها یال بلندی دارند و اکثرا رکورد دار این مورد هستند اما این اسب یک تفاوت قابل توجه دارد و آن هم رنگ زیبایی موهایش است.

این تصاویر توسط عکاسی آماتور به نام " پریسیسیلیا" گرفته شده است و اسب زیبا را در کنار صاحبش " نوآمی بکرز" 24 ساله نشان می دهد.

موهای بسیار عجیب و بلند اسب

اسبی بسیار عجیب با موهای بلند

صاحب این اسب می گوید:اسب من به جرات یکی از زیباترین اسب های دنیاست و موهای بلندش آرزوی هر دختری است ؛ او از سن کمی که داشت در کنار من بود و موهایش از سن 3 سالگی اش رشد بیشتری کرد و من می دانستم روزی اسب من به دلیل داشتن موهای بلندش مشهور خواهد شد.

بازدید : 2,089 بار
اسبی زیبا شبیه شخصیت کارتونی راپونزل + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی