دو کانگوروی عظیم در حیاط خانه یک زن، که از آنها فیلم گرفته است دوئلی سخت باهم می کنند.

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک دو کانگوروی عظیم در حیات خانه یک زن که از آنها فیلم گرفته است با یکدیگر درگیر می شوند؛ مشت و لگدهای پی در پی این دو کانگورو لحطات باور نکردنی و جالبی را ایجاد کرده است.

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک  کانگورو که از راسته کیسه داران علف خوار و خانواده درازپایان محسوب می شود در استرالیا و گینه نو زندگی می کنند. این حیوان می تواند به کمک پاهای خود پرش های بلند انجام دهد که طول این پرش ها به سه متر می رسد.

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک گفتنی است بزرگترین کانگورو در جهان، کانگوروی قرمز است؛ البته کانگوروی خاکستری نیز تقریبا به بزرگی کانگوروی قرمز می رسد.

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک در ادامه فیلم درگیری دو کانگوروی عظیم را خواهید دید :

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک yjc

نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک نبرد جانانه دو کانگورو عظیم + فیلم-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 172 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی