یک نقاش خلاق با استفاده از باروت نقاشی‌های شگفت‌انگیزی را به تصویر کشیده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

هنرمندی که با استفاده از باروت نقاشی های زیبا و حیرت انگیز ترسیم می کند 

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک هنر نقاشی یکی از بهترین و جذاب ترین سرگرمی ها به شمار می رود. افرادی که در این حرفه مهارت دارند گاهی با استفاده از روش‌های خلاقانه آثار بی نظیری خلق می‌کنند.

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک معمولا نقاشان برای طراحی از مواد و وسایلی همچون رنگ، قلم و آبرنگ استفاده می‌کنند. اما هنرمندی خلاق به نام دنی شروینگ در وایومینگ آمریکا برای پرداختن به این هنر باروت را انتخاب کرده است.

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک روش کار این هنرمند به این صورت بود که  پس از آنکه نقاشی های خود را ترسیم کرد باروت را آتش زده و پرتره های حیرت انگیزی را به تصویر کشیده است.

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک این هنرمند خوش ذوق با الهام گرفتن از طبیعت و همچنین از پرندگان طرح هایش را کشیده است.

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک در ادامه با ما همراه باشید  تا با آثار شگفت انگیز این هنرمند آشنا شوید.

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک  

 خلق نقاشی زیبای آتشین با باروت + فیلم

خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک  


خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک خلق نقاشی‌های آتشین با استفاده از باروت! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 182 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی