یکی از عکاسان بریتانیایی در طی خبری شگفت انگیز از تصاویری رونمایی ساخت که شاید اطلاع از آن منجر به شگفت زده شدن شما گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

جالب ترین و سیاه ترین پلنگی که تاکنون دیده اید!

یکی از باهوش ترین و سریع ترین گربه سانان پلنگ ها هستند که این روزها تعداد این حیوانات به دلیل تخریب زیستگاهشان به میزان زیادی کاهش یافته است که شاید در طی چندین سال آینده آنها را با خطر انقراض کلی روبرو سازد. برای مثال یکی از نایاب ترین گونه های پلنگ ها، پلنگ های سیاه رنگ می باشد که بسیار نادر و نایاب می باشند و شاید تاکنون آنها را در انیمیشن ها مشاهده نموده باشید.سیاه ترین پلنگی که تاکنون دیده اید! + عکس در ایرناک سیاه ترین پلنگی که تاکنون دیده اید! + عکس در ایرناک

اما یکی از عکاسان بریتانیایی در طی خبری شگفت انگیز و کاملا عجیب از تصاویری رونمایی ساخت که شاید اطلاع از آن منجر به شگفت زده شدن شما گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

آقای " ویل بوراد لوکاس " 35 ساله، یکی از عکاسان شناخته شده و محبوب این روزهای حیات وحش است که اخیرا تصاویری جالب و دیدنی و کاملا واقعی رونمایی ساخت که باعث شوکه کردن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی گشت. این تصاویر متعلق به یک پلنگ بسیار نایاب در سرتاسر جهان با نام پلنگ سیاه است که مشاهده یکی از آنها بی شک کار بسیار سختی می باشد!

سیاه ترین پلنگ جهان

با این وجود طبق گزارشات انجام شده، با وجود سیاهی کامل محیط، دوربین آقای بوراد لوکاس با وجود سیاهی و تاریکی شب موفق به انداختن تصاویری جالب و کاملا شفاف از سیاه ترین پلنگ جهان شد.

آقای " ویل بوراد لوکاس " این گونه گفت :" من این تصاویر را در ماه گذشته ثبت نموده ام و معتقد هستم که پلنگ فوق دارای 2 سال سن می باشد.پلنگ های سیاه موجوداتی نمایدن هستند و با این حال تصاویر بسیار کمی از آنها وجود دارد. اما تنها دلیل اینکه نمی توان این موجودات را مشاهده نمود، این است که تعداد پلنگ های سیاه بسیار کم می باشد. در آفریقا، پلنگ های سیاه بسیار نادر و کم یاب هستندو با این حال تصاویر اندک و بی کیفیتی از آنها ثبت شده است. تا آنجا که من می دانم، این تصاویر تنها تصاویر باکیفیت از پلنگ های سیاه می باشند که تاکنون ثبت شده است".

بازدید : 1,550 بار
سیاه ترین پلنگی که تاکنون دیده اید! + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...