دختری ارمنی تبار از قدرتی اعجاب انگیز برخوردار بوده که با استفاده از آن قادر است یک خودرو سنگین را جا به جا کند.

کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک پایتخت ارمنستان زندگی می کند. به نقل از روسیا الیوم "کارینیه" بین هم شهری‌های خود از شهرت بسیاری برخوردار است که این سرشناس بودن را مدیون قدرت خارق العاده خود است.

کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک قدرت این دختر در موهایش نهفته شده که مانند یک طناب مستحکم است و به او این توانایی را می دهد که اجسام سنگین از جمله خودروها را از جای خود حرکت دهد.

کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک "کارینه سارکسیان" با استفاده از یک طناب که یک سرش به خودرو و طرف دیگرش به خودرو متصل است این کار را انجام می‌دهد که در فیلم زیر مشهود است.

کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ از دیگر فعالیت هایی که این دختر به آن مشغول است می‌توان به ورزش مشت زنی اشاره کرد.

کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک کشیدن خودرو با قدرت خارق العاده موهای دختر جوان + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 12 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی