در خلیج نیویورک جزیره ای وجود دارد که از لحاظ مساحت همتا ندارد،کوچک بودن بیش از اندازه این جزیره شما را متعجب خواهد کرد.

کوچک‌ترین جزیره‌ دنیا! +عکس-ایرناک کوچک‌ترین جزیره‌ دنیا! +عکس-ایرناک جزایر جزو عجیب ترین پدیده های این جهان هستند، یک تپه در جایی که اطراف آن تا چشم کار می کند چیزی جز آب دیده نمی شود، راه به هیچ جایی ندارند و همین موضوع دستاویز بسیاری از کارگردانان برای ساخت فیلم های جالب شده است.

کوچک‌ترین جزیره‌ دنیا! +عکس-ایرناک کوچک‌ترین جزیره‌ دنیا! +عکس-ایرناک به طور مثال گیر افتادن شخصی در یکی از این جزایر به دنبال حادثه ای غیر منتظره و اتفاقات عجیب پس از آن که در انتظار شخص گیر افتاده است؛ ایده ای جذاب که می توان از آن داستان های بی نظیری استخراج کرد. ماجرایی شبیه به فیلم رابینسون کروزوئه که هنوز پس از این همه سال هنگام تماشا جذابیت، تازگی و هیجان خاص خود را دارد. در ادامه قصد داریم تصویری از کوچکترین جزیره جهان در خلیج نیویورک را به شما نشان دهیم.

کوچک‌ترین جزیره‌ دنیا! +عکس-ایرناک کوچک‌ترین جزیره‌ دنیا! +عکس-ایرناک گفتنی است؛ روزگاری این جزیره کوچک توسط شخص ثروتمندی خریداری شده بود اما امروزه تبدیل به یک جاذبه توریستی برای تماشای عموم شده است.

کوچکترین جزیره ای که تاکنون دیده اید!+عکس

(0 رای)
بازدید : 98 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی