بخشی از شناخت افراد از طریق شخصیت شناسی نشستن آنها صورت می گیرد ، زبان بدن شما هنگام نشستن به خوبی وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند.

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن

زبان بدن بسیار در تشخیص شخصیت افراد مهم است. زبان بدن منفی و بد، تاثیر بیشتری را نسبت به الفاظ زشت و دشنام دارد و افراد آگاهانه و غیر آگاهانه از زبان بدن چیزهایی را برداشت می کنند.روانشناسی طرز نشستن روی صندلی در ایرناک روانشناسی طرز نشستن روی صندلی در ایرناک

در ادامه این بخش از سبک زندگی ایرناک به نحوه نشستن افراد که شخصیت را نشان می دهد می پردازیم.

شخصیت شناسی نشستن

شناخت شخصیت افراد از روی طرز نشستن آنها

موقعیت A :نشستن به حالتی که زانوهایتان را درآغوش بگیرید

این نوع نشستن فردی خلاق و هنرمند را توصیف می کند که اغلب قبل از فکر کردن حرف می زنند اما اغلب افراد خوشحالی هستند و تمایل دارند از مشکلات در زندگی اجتناب کنند.

موقعیت B :

شخصیت شناسی نشستن

این افراد خیال باف و خلاق هستند و باعث می شود افراد از راه های مختلفی فکر کنند و معمولاً وقتی برای مدتی طولانی در جایی می مانند بی قراری می کنند و صمیمی هستند و همیشه دوستان زیادی دارند.

موقعیت C:

شخصیت شناسی نشستن

این دسته افراد کمتر می توانند نمرکز کنند چون جنبه های مختلف زندگی را با هرج و مرج پوشانده اند و بیشتر طرفدار مد هستند.

موقعیت D:

شخصیت شناسی نشستن

این افراد باهوش و حساس هستند و معمولاً از نزاع و دعوا دوری می کنند. این نوع نشستن شخصیت فردی را نشان می دهد که خود را پشت امنیت مخفی می کنند.

موقعیت E:

شخصیت شناسی نشستن

این دسته افرادی را نشان می دهد که همه چیز را در آن واحد قبول می کنند و اهداف بزرگی دارند و برای رسیدن به آنها هم تلاش می کنند و به ظاهر خود نیز اهمیت می دهند و زیبا لباس می پوشند همچنین به انتقاد فکر می کنند.

بازدید : 3,552 بار
روانشناسی طرز نشستن روی صندلی
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی