آیا میدانید مرد متولد خرداد بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد خرداد چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد خرداد

خصوصیات و شخصیت مرد متولد خرداد در ایرناک خصوصیات و شخصیت مرد متولد خرداد در ایرناک مرد متولد خرداد موجودی شریف، یکرنگ و صادق است و با فریبکاری و دوز و کلک بیگانه است. او بسیار تیزهوش است و از قریحه هنری خوبی برخوردار است. عاشق مردم است و از صحبت و گفتگو با دیگران بسیار لذت می برد. در مهمانیها شمع محفل یاران است و با بذله گوییهای خود همه را به دور خود جمع می کند و مجلس را گرم می نماید. هرکس برای اولین بار او را می بیند اعتراف می کند که او جالبترین و باهوشترین مردی است که تاکنون دیده است.

مرد متولد خرداد موجودی سرگرم کننده و با نشاط است ولی چون در برج جوزا به دنیا آمده است وجودش آمیخته از چند شخصیت گوناگون است. یعنی یک روز ممکن است شاد، بذله گو، هیجان انگیز و پر حرارت باشد اما روز بعد احتمال دارد تبدیل به آدمی بدخلق، ایرادگیر، تندخو، افسرده و سرد شود و رفتاری خشک و بی اعتنا داشته باشد. ولی اگر صبر کنید تغییر می کند و روحیه اش عوض می شود.

هدیه مورد علاقه مرد متولد خرداد

هدیه مورد علاقه مرد متولد خرداد

مرد متولد خرداد چه زنی را دوست دارد؟

به به ! از دست مرد متولد خرداد حتماً سرسام می گیرید !

مردان متولد خرداد بسیار گیرا هستند . دوست شما باشد یا عاشق شما ، به هر حال وسوسه انگیر است و جالب اینكه خودش هم به خوبی می داند! اگر شما لارو جنبنده ای هستید پیله ای زیبا به دور شما می تند و صبر می كند تا به پروانه‏ای زیبا تبدیل شوید ، اما وقتی به خواسته اش رسید ، به این نتیجه میرسد كه دیگر پروانه دوست ندارد و آن وقتست است كه آرام و بی صدا می رود از آن پیله ابریشمی چیزی به جا نمی ماند و شما هم فقط یك سراب دیده اید . پس اگر می‏خواهید عاشق او شوید از ترفند خودش استفاده كنید . بهترین راه برای جذب او بی توجهی است . اگر در میهمانی ها تظاهر كنید كه او را ندیده اید، خواهید دید كه چطور به خود می جنبد و در عرض دو دقیقه به هر بهانه ای كه شده خود را به كنار شما می كشاند.

نگه داشتن مرد متولد خرداد

او به هر چیزی كه در اطرافش باشد توجه می كند و همیشه بیشترین توجه او به شماست و مشكلات شما از همین جا آغاز می شود چون چنان برای شما از عشق نجوا می كند گویی هیچ گاه چنین سخنانی نشینده اید و مشكل عمده تر اینكه او حتی اگر شما را دوست نداشته باشد باز هم عاشقانه برای شما زمزمه خواهد كرد . او می ترسد نكند توانایی های سرنوشت ساز او ( جذابیت) رو به زوال باشد، پس تصمیم می گیرد توانایی هایش را امتحان كند و ندرتاً شكست می خورد. واقعیت این است كه او روحیه ای ماجرا جو دارد . حتی وقتی ازدواج می كند باز هم نظری به زنهای دیگر دارد. اگر روزی به شما تلفن كرد و گفت كه به سفر می رود، خیلی به گفته اش اطمینان نكنید چون احتمالاً در جای دیگر مشغول خوشگذرانی است.

مرد متولد خرداد حتی در عین وفاداری به همسرش ، علاقه دارد تا وارد جمع زنهای دیگر شده و با آنها گپ بزند.

كمی دقت كنید شاید مردی متولد خرداد كه ازدواج كرده واز زندگی اش هم راضی است ولی هنوز هر جا می رود به زنها می گوید كه عاشق آنهاست (و واقعاً عاشق آنهاست ) او همه آنها را دوست دارد ولی به روشهای مختلف و دلایل متفاوت. سیاره متولدین خرداد عطارد است .

 چگونه مرد متولد خرداد را عاشق خود کنیم

 چگونه مرد متولد خرداد را عاشق خود کنیم

بسیاری از مردان عطاردی چشمهایی زیرك و زیبا و معمولاً مژه هایی بلند دارند. طرز تفكر و سوخت و ساز عطاردی معمولاً از آنها مردانی لاغر اندام می سازد . از آنجا كه به ژست اهمیت می دهد ، اگر تاجر باشد ، حتماً دسته چكهای زیادی ( برای ژست و پز) به همراه خواهد داشت و دفتر كارش پر از تلفنهای بی سیم شیك و آخرین مدل است و بطور همزمان راه می رود و صحبت می كند . دفتر كار او پر از لوازم اداری متنوع است . البته او به واژه پرداز بیش از هر چیزی علاقه دارد .

جوزا نشانه ارتباطات است اما برای مرد متولد خرداد ، برقراری ارتباط با نوزاد سخت و گیج كننده است . تا وقتی كه عضو جدید خانواده نمی تواند صحبت كند ، پدر خانواده نگران و عصبی است . اما به محض اینكه نوزاد كوچك شروع به صحبت می كند شادی پدر هم شروع میشود.

مرد متولد خرداد عاشق بازی كردن با بچه هاست و علت اینكه بچه ها هم عاشق او هستند این است كه او مثل برادر بزرگتر با آنها رفتار می كند . بطور كلی فرق نمی كند كه از صدور شناسنامه او چند سال گذشته باشد چون در هرحال او كودكی بیش نیست .

پیوند زناشویی مرد متولد خرداد با سایر ماه ها
 • خرداد با فروردین : (بد) افرادی پر جنب و جوش و بی قرار ناسازگار و بدون تفاهم
 • خرداد با اردیبهشت : (متوسط) تیزهوش کنجکاو تنوع طلب چندان با هم سازگار نیستند
 • خرداد با خرداد : (خوب) مشورت پذیر با استدلال توانا در برطرف کردن مشکلات
 • خرداد با تیر : (متوسط) با روحیه تنوع طلب و بی قرار خودشان می توانند باعث ایجاد مشکلات شوند
 • خرداد با مرداد : (بسیار خوب) زوجی جذاب و اجتماعی با صفات مشترک فراوان
 • خرداد با شهریور : (متوسط) چندان ذوق و شوقی در روابطشان وجود ندارد
 • خرداد با مهر : (بسیار خوب) خونسرد با سلیقه هنر دوست و بسیار با نشاط می باشند
 • خرداد با آبان : (متوسط) برای رسیدن به خوشبختی باید یکدیگر راتحمل کنند
 • خرداد با آذر : (بسیار خوب) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک
 • خرداد با دی : (خوب) خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند
 • خرداد با بهمن : (بسیار خوب) با روحیه انسان دوستی و همیشه آماده کمک به همدیگر
 • خرداد با اسفند : (بد) خیالباف رویا پرداز مرموز عدم تفاهم با همدیگر
بازدید : 4,905 بار
خصوصیات و شخصیت مرد متولد خرداد
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی