آیا میدانید مرد متولد شهریور بهتر است با چه زنی ازدواج کند؟ و مرد متولد شهریور چه زنی را دوست دارد و کلا خصوصیات رفتاری او چیست؟ پس با ما همراه باشید.

طالع بینی هندی مرد متولد شهریور

مرد متولد شهریور انسانی عملگرا و مادی است و به زندگی با دید رمانتیک و شاعرانه نگاه نمی کند. متولدین این ماه اصولا دارای توانایی زیادی در زمینه کارهای اجرایی هستند و همیشه می شود بر روی کارایی و لیاقت آنها حساب کرد. او انسانی کمال گراست و جذب کسانی می شود که با عزم و اراده ، موقر، جذاب و با ملاحظه باشند.خصوصیات و شخصیت مرد متولد شهریور در ایرناک خصوصیات و شخصیت مرد متولد شهریور در ایرناک

در مورد مرد متولد شهریور از کارهای زیر اجتناب کنید

مرد متولد شهریور همان گونه که در مورد بهداشت و نظافت، غذا خوردن، و کار و حرفه خویش دقیق و ایرادگیر است در خصوص انتخاب همسر نیز اصلا تعجیل نمی کند و به دنبال یک رابطه عاطفی صادقانه و حقیقی است. و تا موقعی که به مطلوب خود نرسد تصمیم به ازدواج نمی گیرد. اما موقعی که به فرد مورد نظر خود رسید در تصمیم خود پیگیر و ثابت قدم است و با وفاداری کامل شعله گرم و یکنواخت عشق خود را نثار او می کند.پس سعی کنید اعتمادش را جلب کنید.

جذب مرد متولد شهریور

جذب مرد متولد شهریور

و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم كرد. این مرد ، كسی است كه گاهی شانس خود را در قمار امتحان می كند. او رک گو است و آنقدر سرد و بی احساس است كه گاهی با خود فكر می كنید چه اشتباهی كرده اید كه او اینطور رفتار می كند. اما قبل از آنكه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید، باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند. متولدین مرد این برج چه جذاب باشند ، چه نباشند، معمولاً دوست داشتنی به نظر میرسند. بیشتر آنها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر كوهستان، بدون جوش و لك دارند. آنها چشمانی قشنگ و معمولاً قهوه ای رنگ دارند كه مثل ستاره ها می درخشند. مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام است. او نمونهء بلندی ، سبزه بودن، و خوش تیپی است.

به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی است، حتی وقتی كه اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می كند. او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینك آفتابی موقری می كند و با كراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.

نشانه های عاشق شدن مرد متولد شهریور

برخی از مردان متولد برج شهریور كمی سرد و بعضی دیگر مشخصاً سرد و بی روحی هستند. برای مرد متولد این برج سخت است كه خود را از نظر عاطفی متعهد كند چون می ترسد كنترل اوضاع از دستش خارج شود. او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می كند. سیارهء او - مریخ - سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس كند. بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می كنند، احساس امنیت بیشتری دارند.

چگونه دل مرد متولد شهریور را بدست اوریم

چگونه دل مرد متولد شهریور را بدست اوریم

مرد شهریور مردی كوشاست و برای رسیدن به آنچه می خواهد سخت تلاش و كار می كند ولی الزاماً تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست. چون بر عكس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده است.

او مثل متولدین برجهای قابل تغییر، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند است. گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد، كه فكر می كنید می خواهد شما را اذیت كند.

روابط عاطفی مرد متولد شهریور

از آنجا كه ابراز احساسات برای او آسان نیست، پدر خوبی نخواهد بود، هر چند كه خودش می خواهد باشد. اما برای او سخت است كه خودمانی رفتار كند. او پدری بسیار منضبط است و وقتی بچه ها تكالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می كند.

پدر شهریوری گاهی فراموش می كند كه او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد كه تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر است. در هر مرحله ای از زندگی كه این نكته را بفهمد و به درستی رفتار كند، مردی خشنود و با احساس خواهد بود.

 

پیوند زناشویی مرد متولد شهریور با سایر ماه ها
 • شهریور با فروردین : (بد) یکی پاک سرشت انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب
 • شهریور با اردیبهشت : (خوب) صفات مشترک خوب نظیر جوانمردی و نجابت
 • شهریور با خرداد : (متوسط) یکی عاطفی و عاشق پیشهدیگری با نظم و برنامه مشخص
 • شهریور با تیر : (بسیار خوب) در امور مالی هماهنگ و با صفات مشترک فراوان
 • شهریور با مرداد : (متوسط) نسبتا لجباز و خودرای شاید با مشکل مواجه شوند
 • شهریور با شهریور : (بسیار خوب) هر دو صمیمی و صادق و با محبت می باشند
 • شهریور با مهر : (خوب) مشورت پذیر با منطق و در برطرف کردن مشکلات توانا
 • شهریور با آبان : (متوسط) جسور و بی پروا . سرشار از انرژی و بلند پرواز
 • شهریور با آذر : (بد) تنوع طلب خواهان استدلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند
 • شهریور با دی : (خوب) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت
 • شهریور با بهمن : (متوسط) چنین پیوندی با سعی و کوشش می تواند خوب باشد
 • شهریور با اسفند : (خوب) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی می شود
بازدید : 12,352 بار
خصوصیات و شخصیت مرد متولد شهریور
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...