یه روز یه استاد فلسفه میاد سر کلاس و به دانشجوهاش میگه: «امروز میخوام ازتون امتحان بگیرم ببینم درسهایی رو که تا حالا بهتون دادمو خوب یاد گرفتین یا نه…!»

برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک یه روز یه استاد فلسفه میاد سر کلاس و به دانشجوهاش میگه: «امروز میخوام ازتون امتحان بگیرم ببینم درسهایی رو که تا حالا بهتون دادمو خوب یاد گرفتین یا نه…!»

برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک بعد یه صندلی میاره و میذاره جلوی کلاس و به دانشجوها میگه: «با توجه به مطالبی که من تا به امروز بهتون درس دادم، ثابت کنید که این صندلی وجود نداره!»

برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک دانشجوها به هم نگاه کردن و همه شروع کردن به نوشتن روی برگه. بعد از چند لحظه یکی از دانشجوها برگه شو داد و از کلاس خارج شد.

برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک روزی که نمره ها اعلام شده بود، بالاترین نمره رو همون دانشجو گرفته بود!

برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک برگه جالب دانشجویی که بیشترین نمره را گرفت.... -ایرناک اون فقط رو برگه اش یه جمله نوشته بود: «کدوم صندلی؟»

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 135 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی