مردی می خواست تا یک طوطی سخنگو بخرد، طوطی های متعددی را دید و قیمت جوان ترین و زیباترین شان را پرسید...

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک فروشنده گفت: "این طوطی؟ سه چهار میلیون! ... و دلیل آورد:

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک  "این طوطی شعر نو میگه، تموم شعرای شاملو، اخوان، نیما و فروغ رو از حفظه!"

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک مشتری به دنبال طوطی ارزان تر، یکی پیدا کرد که پیر بود اما هنوز آب و رنگی داشت، رو به فروشنده گفت: " پس این را می خرم که پیر است و نباید گران باشد"

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک این؟!... فکرش رو نکن، قیمت این بالای شش هفت میلیونه... چون تمام اشعار حافظ و سعدی و خواجوی کرمانی رو از حفظه

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک مرد نا امید نشد و طوطی دیگری پیدا کرد که حسابی زهوار در رفته بود، گفت: " این که مردنی است و حتماً ارزان... "

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک این؟!... فکرش رو نکن، قیمت اش بالای پونزده شونزده میلیونه... چون اشعار سوزنی سمرقندی و انوری و مولوی رو حفظه...

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک مرد که نمی خواست دست خالی برگردد به طوطی دیگری اشاره می کند که بال و پر ریخته بر کف قفس بی حرکت افتاده و لنگ هایش هوا بود.... انگار نفس هم نمی کشید.

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک " این یکی را می خرم که پیداست مرده، حرف که نمی زند، حتماً هیچ هنری هم ندارد و باید خیلی ارزان باشد..."

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک این یکی؟!... اصلاً فکرش رو نکن! قیمت این بالای شصت هفتاد میلیونه! "

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک آخه چرا؟ مگه اینم شعر می خونه؟"

حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک حکایت جالب و خواندنی طوطی استاد-ایرناک " نه...! شعر نمی خونه، حتی ندیدم تا امروز حرف بزنه، اصلا هیچ کاری نمی کنه... اما این سه تا طوطی دیگه بهش میگن استاد!

منبع:جستجوگر ایرناک

(0 رای)
بازدید : 149 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی