ماهایا پطروسیان در لحظاتی که خیلی ها از رفع فیلتر شدن تلگرام مسرور بودند این کاریکاتور را گذاشت و صفحه خود را به روز کرد.

کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک ماهایا پطروسیان (زادهٔ ۱۳ دی ۱۳۴۸ در تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.

کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک او از دانشکدهٔ هنرهای زیبا در رشتهٔ تئاتر فارغ‌التحصیل شد. با بازی در فیلم عشق و مرگ به کارگردانی محمدرضا اعلامی پا به عرصهٔ سینما گذاشت و با بازیگری در فیلم‌های پردهٔ آخر، دیگه چه خبر، نابخشوده، و کمکم کن، در سینمای امروز ایران مشهور شد..

کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک وی در پی ازدواج با مردی مسلمان، تغییر دین داد و مسلمان شد؛ ولی به گفتهٔ خودش همچنان به هر دو دین اسلام و مسیحیت عشق می‌ورزد.

کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک ماهایا پطروسیان در لحظاتی که خیلی ها از رفع فیلتر شدن تلگرام مسرور بودند این کاریکاتور را گذاشت و صفحه خود را به روز کرد.

کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام + عکس-ایرناک  

کنایه ماهایا پطروسیان به رفع فیلتر تلگرام

(0 رای)
بازدید : 35 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی