در این بیماری فرد مبتلا بصورت غیرطبیعی و غیر عادی با رشد موهای زائد فراوانی بر روی صورتش مواجه خواهد شد که آن را شبیه به گرگ می کند!

بیماری سندرم گرگینه پسربچه را شبیه گرگ کرد!

یکی از بزرگترین نعمات داده شده به هر انسان پس از ازدواج، کودک متولد شده و سالمی است که می تواند با ورود به خانواده جدید خود شخصیت خود را بسازد و در آینده ای نه چندان دور فردی موفق شود و بتواند همانند انسان های دیگر زندگی کند و نیازهای خودش را برطرف سازد.بیماری سندرم گرگینه پسربچه را شبیه گرگ کرد! + تصاویر در ایرناک بیماری سندرم گرگینه پسربچه را شبیه گرگ کرد! + تصاویر در ایرناک

با این وجود برخی از انسان ها به دلیل بیماری های ژنتیکی و یا ارثی ممکن است از زمان بدو تولد دچار بیماری های متعددی شوند که آنها را انسان های دیگر متمایز سازد و در نهایت نتوانند در میان انسان های دیگر جای بگیرند و به آنها عنوان انسان های عجیب الخلقه داده شود و در نهایت آنها در انزوا قرار گرفته خواهند شد.

اما چنین تمایزی میان آنها و انسان های دیگر می تواند عواقب بسیار بد و کاملا منفی را بر روی آنها ایجاد سازد که آنها را از افرادی کاملا پر انرژی تبدیل به افرادی بسیار افسرده سازد و نتوانند به خوبی انسان های دیگر زندگی نمایند و در نتیجه در زندگی با مشکلات متعددی روبرو خواهند شد.

بیماری عجیب سندرم گرگینه

برای مثال اخیرا تصاویری از یک پسربچه 13 ساله هندوستانی به نام " لالیت پاتیدار " در صفحات مجازی و برخی رسانه ها منتشر گردید که متاسفانه وی به نوعی سندرم عجیب به نام سندرم گرگینه مبتلا است که در این بیماری فرد مبتلا بصورت غیرطبیعی و غیر عادی با رشد موهای زائد فراوانی بر روی صورتش مواجه خواهد شد که آن را شبیه به گرگ می کند!

با وجود مبتلا بودن لالیت پاتیدار 13 ساله به سندرم گرگینه، باز هم امید به درمانش در آینده نه چندان دور با پیشرفت تکنولوژی را دارد. این مشکل از بدو تولد لالیت با وی همراه است.

Werewolf syndrome

مادر لالیت به نام خانم پرواتیبای پاتیدار با 42 سال سن که این روزها وظیفه بسیار سنگین مراقبت از 14 اعضای خانواده اعم از خواهران و پدر بزرگ و مادر بزرگ لالیت را بر عهده دارد، این گونه گفت :" من نیم ساعت بعد از به دنیا آمدن لالیت آنرا دیدم و از دیدن آن که میزان قابل توجهی مو بدن آنرا پوشانده بود من را بسیار شوکه کرد! بلافاصله با تعدادی پزشک مکاتبه نمودیم و به این نتیجه رسیدیم که این بیماری غیر قابل درمان است".

پدر لالیت نیز یک کشاورز 45 ساله به نام "بانکاتال پاتیدار " است و زمانیکه لالیت 2 سال سن داشت آنرا به یکی از بزرگترین بیمارستان ها منتقل نمود و تحت تیم پزشکان قرار گرفت و پس از بررسی لالیت اعلام کردند که بیماری وی قابل درمان نیست و اگر امکان درمان میسر شود آنها را مطلع خواهند نمود.

سندرم گرگینه

اما اینک بعد از گذشته بیش از یک دهه هنوز درمان خاصی برای وی وجود ندارد و زندگی با وجود انرژی مثبت لالیت کمی برای وی سخت و دشوار است و انتظار می رود تا بتواند با درمان به بهترین شیوه ممکن بهبود یابد و بتواند با دوستان خود بازی کند و سرگرم شود و در مورد آینده اش بسیار امیدوار است و می خواهد به تیم پلیس بپیوندد.

بازدید : 2,870 بار
بیماری سندرم گرگینه پسربچه را شبیه گرگ کرد! + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...