مگان مارکل یک هنرپیشه و عروس خاندان سلطنتی بریتانیا در سفر سلطنتی که با شاهزاده هری بودند به دلیل سوتی و بی دقتی در مورد لباسش تیتر رسانه ها شد.

سوتی لباس مگان مارکل سوژه شد !

شاید خیلی از ما شهرت را دوست داشته باشیم اما شهرت انقدرها هم که فکر می کنید خوب نیست زیرا به شدت زیر ذره بین هستید به طوریکه هر ایراد ریز و درشتی در رفتار ، پوشش و حتی راه رفتن تان می تواند سوژه شود سوژه ای مثل سوتی مگان مارکل که در این بخش از سرگرمی ایرناک خواهید دید .بی دقتی مگان مارکل در مورد لباسش او را سوژه کرد + تصاویر در ایرناک بی دقتی مگان مارکل در مورد لباسش او را سوژه کرد + تصاویر در ایرناک

سوتی مگان مارکل در حدی بود که قابل چشم پوشی نبود به همین خاطر تیتررسانه ها شد!

مگان مارکل هنرپیشه موفق که حالا عضو خانواده شاهزاده ای واقعی است و با یکی از معروف ترین مردان ازدواج کرده است چند وقتی است در یک تور تفریحی همراه همسرش به جاهای مختلف سفر می کند حالا نه به خاطر مکان و محل سفرش بلکه به خاطر لباسش تیتر روزنامه ها شد.

مگان مارکل و شاهزاده هری

سوتی مگان مارکل تیتر روزنامه ها شد

او در سفر سلطنتی خود با " شاهزاده هری "، لباس سرخ رنگ زیبایی به تن داشت اما با سوتی که داد معلوم شد هنوز اشتباهات کوچیکی که از یک فرد معمولی سر می زند از یک شاهزاده کم توجه هم سر می زند ؛ دوشس ساسکس در روز دهم اولین تور سلطنتی خود با شاهزاده هری به روستای پلاهاک رفتند ، در حالی که بیشتر مردم نگاه جسورانه او را تحسین می کردند ، اما چند تن از طرفداران تیز بین برچسب سفید اویزان از پایین لباس او را دیدند. روی اتکت آن می توانید به وضوح نام برند سلف پرتره و همچنین چیز های دیگری که روی برچسب نوشته بود را ببینید.

اشتباه مگان مارکل در سفر سلطنتی

سوژه شدن اتکت لباس مگان مارکل

مگان و هری در فرودگاه توسط پرنسس آنجلیکا، تنها دختر و فرزند ارشد پادشاه ششم و ملکه مورد استقبال قرار گرفتند. زوج سلطنتی با کارکنان فرودگاه ملاقات کردند کارمندان در حالی که تابلویی داشتند و به هری و مگان خوش آمد می گفتند و گروهی سرود ملی می خواندند در صف رسمی،سمیسی سیکا ، معاون نخست وزیر، وزیر ساخت و گردشگری، سفیر آمریکا ،توپونیا دبیر امور خارجه و اولیتا دبیر اجرایی ارشد کابینه حضور داشتند ؛ با این همه تشریفات و حاضرین خاص فرض کنید سوتی مگان چقدر جنجالی می شود

بازدید : 3,684 بار
بی دقتی مگان مارکل در مورد لباسش او را سوژه کرد + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی