تزئینات کریسمس امسال در کاخ سفید توسط ملانیا ترامپ انجام شده است ملانیا امسال رنگ سفید، قرمز و آبی را به عنوان رنگ اصلی تزئینات استفاده کرده است.

ملانیا ترامپ با تمام سلیقه کاخ سفید برای برای کریسمس تزیین کرد

تا پایان سال 2018 میلادی و آغاز سال 2019 چیزی نمانده و ایده های تزیین درخت کریسمس و تم های تزیین کریسمس برای خانه ها با آمار بالایی در گوگل سرچ می شود ولی به نظر شما ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا از کدام ایده و تم برای کاخ سفید استفاده کرده است؟تزیین کریسمس کاخ سفید با سلیقه ملانیا ترامپ + تصاویر در ایرناک تزیین کریسمس کاخ سفید با سلیقه ملانیا ترامپ + تصاویر در ایرناک

ملانیا مثل سال گذشته هزینه ی بسیاری را برای تزیین کاخ سفید به مناسبت کریسمس اختصاص داده است ؛ هزینه ای که مطمئنا توسط مردم این کشور واکنش هایی را به همراه خواهد داشت اما در این بخش از ایرناک کاری با واکنش ها نداریم و نگاهی خواهیم داشت به تصاویری از کاخ سفید تزیین شده برای سال نوی میلادی انجام شده است.

تزیین کاخ سفید برای کریسمس

تزئینات ملانیا ترامپ برای کریسمس در کاخ سفید

کریسمس 2019 کاخ سفید به چه شکل درآمد؟

روز گذشته تصاویر کاخ سفید تزیین شده برای کریسمس سال 2019 میلادی منتشر شد ، تصاویری که در آن درختان بزرگ کریسمس با روبان های مخمل و آویزهای مختلف دیده می شد.ملانیا امسال رنگ سفید، قرمز و آبی را به عنوان رنگ اصلی و غالب تزیینات انتخاب کرده است به نماد وطن پرستی .

تزئینات کریسمس کاخ سفید

ملانیا ترامپ در کریسمس کاخ سفید

ملانیا برای رونمایی از تم تزیینات کاخ سفید برای عید سال نوی میلادی عکسی گرفت که با دستکش قرمز رنگش در حال لمس درخت کریسمس است ؛ تصویر بعدی از درخت کریسمس اصلی کاخ سفید است که با روبان های مخمل آبی و نوارهای طلایی رنگ تزیین شده ارتفاعی بیش از 6 متر دارد.

جشن کریسمس کاخ سفید

درخت اصلی کریسمس در کاخ سفید

تزئینات زیبای ملانیا ترامپ در کریسمس کاخ سفید

در اتاق شرقی اتاق های سفارشی نمایش داده می شوند که از شهر نیویورک، سنت لوئیس، شیکاگو و سان فرانسیسکو با ساختمان های متمایز آنها نمایش داده می شود. در این اتاق ، 72 زیور آلات کاغذی دست ساز نشان دهنده شش منطقه در سراسر آمریکا از چهار چهار چوب نهال قهوه ای آویزان است. فضای بزرگ و سالن حاوی بیش از 14،000 زیور آلات قرمز که از 29 درخت آویزان است می باشد.

کریسمس در کاخ سفید

نمای اتاق های کاخ سفید در کریسمس

درخت در اتاق قرمز ویژگی های مورد علاقه برای کودکان دارد و دارای زیور آلات است که از فعالیت های مورد علاقه بچه ها، از جمله یک اسکیت بورد، یک لباس کاراته، یک پوستر فیلم، قطعات پنیر، اسکیت روی یخ، کتاب ها و دستکش های بیس بال، یادآور می شود ؛

آویز بچه گانه درخت کریسمس

آویز های جالب درخت کریسمس کاخ سفید

سلیقه جالب ملانیا ترامپ در کریسمس کاخ سفید

بخشی از تزیینات موجود در این تصاویر آویزهایی بود که ملانیا هرکدام را با هدفی انتخاب کرده بود ؛ لباس کاراته ، اسکیت بورد ، قاب عکس و ... که در میان آنها آویز توپی بیشتر از همه جلب توجه کرد چرا که ملانیا آن را به خاطر "بارون ترامپ " یعنی پسرش انتخاب کرده است و گفته است که آویز توپ برای احترام به علاقه پسرم انتخاب شده است.

آویز توپ درخت کریسمس

آویزهای درخت کریسمس کاخ سفید

 

کارت کریسمس رسمی کاخ سفید با استفاده از اچینگ طلای کاخ سفید در پوشش آن سبز است. این نشانهای از رئیس جمهور، بانوی اول و بارون ترامپ 12 ساله دارد.

کارت رسمی کریسمس

کارت های رسمی کریسمس کاخ سفید

کاخ سفید با تزئینات کریسمس توسط ملانیا ترامپ

همچنین در هر یک از دو پنجره در اتاق، ساخته شده از جواهرات Best Beads ساخته شده است.

سالنی دیگر که با بیش از 40 درخت کریسمس قرمز رنگ پر شده است به احترام مردم بخشی از آمریکا انتخاب شده است.

درخت کریسمس قرمز رنگ

سلیقه ملانیا ترامپ برای تزئینات کریسمس کاخ سفید

تصاویر دیگری هم با نمایی از شهر نیویورک و سمبل های وطنی و شخصیت های تاریخی در این میان دیده می شود.

درخت کریسمس کاخ سفید

کاج در کاخ سفید

جشن کریسمس

تزئینات گران کاخ سفید

نمای زیبا از تزئینات

درختان کریسمس کاخ سفید

ورودی با تزئین کریسمس

اتاق کاخ سفید با تزئینات کریسمس

تزئینات پرهزینه ملانیا

راهروی کریسمسی

رنگبندی کریسمس

دکور کریسمس

تزئینات زیبای کریسمس در کاخ سفید

بازدید : 3,189 بار
تزیین کریسمس کاخ سفید با سلیقه ملانیا ترامپ + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی