هارنام کائور دختری 25 ساله است که به دلیل بیماری از سن 11 سالگی رشد موهایش افزایش یافت و در 16 ساگی شدت گرفت ، به گونه ای که صورت و بدن او همانند یک مرد دارای موهای بلندی است.

این زن هندی الاصل که در انگلیس زندگی میکند می گوید در دوران دبیرستان به دلیل تمسخر دوستان و اطرافیان ، هفته ای دو مرتبه مجبور بود تا ریش هایش را بتراشد ، ولی اکنون تصمیم گرفته که با این موضوع کنار بیاید و دیگر ریش های خود را کوتاه نکند که این باعث شده توجه دیگران در اماکن عمومی به او جلب شود و این موضوع باعث مشهور شدن وی شده است.جنجال دختر ریش دار در اینستاگرام + عکس در ایرناک جنجال دختر ریش دار در اینستاگرام + عکس در ایرناک

این دختر هندی به خاطر داشتن ریش مورد توجه گسترده کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است

کاور از بیماری و اختلال هرمونی به نام "پی سی او اس" رنج می برد که از هر 5 زن، یک نفر به آن دچار می شود.

جنجال دختر ریش دار در اینستاگرام + عکس در ایرناک

علائم این بیماری افزایش وزن و رشد مو است.

کاور مدت های طولانی از به خاطر این بیماری دچار افسردگی و گوشه گیری بود، اما بالاخره آن را پذیرفت و اکنون با روحیه خوبی به زندگی ادامه می دهد.

ابتدا بسیاری وی را به خاطر ظاهرش مسخره می کردند تا اینکه با اراده و صبر توانست وضع روحی بسیار بد که با آن مواجه بود را پشت سر بگذراند.

جنجال دختر ریش دار در اینستاگرام + عکس در ایرناک

منبع : جستجوگر ایرناک

بازدید : 20,514 بار
جنجال دختر ریش دار در اینستاگرام + عکس
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,420