مجری در حال اجرای برنامه زنده بود که ناگهان حشره ای بالدار و سمی به سمت او حمله ور شد.

حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک مجری مرد در استودیو تلویزیون پکن برای اجرای زنده مقابل دوربین فیلمبرداری قرار گرفت اما اتفاقی غیرمنتظره او را غافلگیر کرد.

حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک همین که مجری آماده اجرا شد یک زنبور سمی پرواز کنان به سمت او رفت و روی یقه لباسش نشست، وی که بسیار دست و پای خود را گم کرده بود جلوی دوربین حرکات جالبی از خود نشان داد بلکه موفق به دور کردن زنبور شود.

حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک یکی از همکاران پشت صحنه که متوجه ترس بیش از حد مجری شده بود برای نجات او با یک بورس موی سر به کمکش آمد و سرانجام آنها موفق به فراری دادن زنبور شدند.

حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک در ادامه جزئیات این ماجرای خنده دار را در فیلم زیر مشاهده می کنید.

حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک  


حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک حشره ای که برنامه زنده تلویزیونی را بهم ریخت! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 81 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی